УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про перейменування закладу освіти
та затвердження Статуту

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження та подання директора ліцею В. Тихонь від 23.12.2019, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів закладу, районна рада вирішила:

  1. Перейменувати Галицький академічний ліцей Галицької районної ради Івано-Франківської області (ЄДРПОУ 32567814) в Галицький ліцей «Академічний» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
  2. Затвердити Статут Галицького ліцею «Академічний» Галицької районної ради Івано-Франківської області у новій редакції, що додається.
  3. Директору Галицького академічного ліцею В. Тихонь здійснити державну реєстрацію та інші дії, пов’язані з перейменуванням закладу освіти.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л. Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                               Павло  Андрусяк

Статут