ПРОЄКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
_________ сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від ______.2020
м. Галич

Про затвердження Положення про оренду 
об’єктів спільної власності територіальних

громад сіл, міста Галицького району
у новій редакції

З метою підвищення ефективності використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу, районна рада вирішила:
1. Затвердити Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції згідно з додатком.
2. Орендодавцям забезпечити дотримання вимог вищевказаного Положення при наданні в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району.
3. Вважати таким, що втратило чинність, Положення про оренду
об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, затверджене рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року.
4. Оприлюднити дане рішення в 10-денний термін після прийняття на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.
5. Рішення набуває чинності з моменту опублікування.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк