ПРОЄКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про реорганізацію закладів
освіти Галицького району

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», в рамках оптимізації мережі закладів освіти, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в районі, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного відродження, районна рада вирішила:
1. Реорганізувати шляхом перетворення заклади загальної середньої освіти району згідно з додатком 1.
2. Створити комісії з реорганізації закладів освіти Галицького району - далі комісії з реорганізації, згідно з додатком 2.
3. Місце знаходження комісій з реорганізації визначити за адресою: Площа Волі 1, м.Галич, Галицький район, Івано-Франківська область, 77100.
4. Голові комісій з реорганізації повідомити державного реєстратора про реорганізацію шляхом перетворення закладів освіти, зазначених у додатку 1 пункту 1 даного рішення у встановлені законом терміни.
5. Строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом 2-х місяців з дати публікації рішення районної ради на офіційному веб-сайті Галицької районної ради та у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.
6. Рішення набирає чинності з дня прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук.

 

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк