ПРОЄКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про реорганізацію закладів
освіти Галицького району

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», в рамках оптимізації мережі закладів освіти, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в районі, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного відродження, районна рада вирішила:

 1. Реорганізувати шляхом перетворення заклади загальної середньої освіти району згідно з додатком 1.
 2. Призупинити освітній процес у Височанській загальноосвітній школі І ступеня Галицької районної ради Івано-Франківської області з 01.09.2020 року.
 3. Створити комісії з реорганізації закладів загальної середньої освіти району - далі комісії з реорганізації згідно з додатками 2 - 11.
 4. Місце знаходження комісій з реорганізації визначити за адресою: Площа Волі 1, м.Галич, Галицький район, Івано-Франківська область, 77100.
 5. Голові комісій з реорганізації шляхом перетворення закладів загальної середньої освіти, зазначених у додатку 1 пункту 1 даного рішення у встановлені законом терміни:
  • Провести процедуру реорганізації з дотриманням вимог чинного законодавства України (вжиття заходів організаційно-кадрового характеру, інших заходів з проведення процесу реорганізації).
  • Повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб, про реорганізацію та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних відомостей.

Встановити, що строк для заявлення кредиторами своїх вимог становить чотири місяці з дня повідомлення про рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти.

 • Після закінчення процедури реорганізації подати органу, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб документи, необхідні для проведення державної реєстрації.
 1. Відділу освіти Галицької районної державної адміністрації І.Матейку:
  • Персонально попередити керівників закладів загальної середньої освіти району, що реорганізуються про реорганізацію цих юридичних осіб і здійснити наступне їх вивільнення/переведення та інші пов’язані з цим заходи відповідно до діючого трудового законодавства України.
  • В порядку, встановленому чинним трудовим законодавством України вжити заходів організаційно-кадрового характеру стосовно інших працівників відповідних закладів загальної середньої освіти району, що реорганізуються у зв’язку з реорганізацією, змінами в організації праці цих закладів.
 2. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук.

Голова районної ради                                                                   Павло Андрусяк

Додатки 1-11