УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

четверта (позачергова) сесія районної ради 

сьомого скликання 

РІШЕННЯ

від 19.04.2016 

м. Галич

 

Про оптимізацію мережі загальноосвітніх

навчальних закладів Галицького району

 

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», частини 6 статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №306 «Про затвердження Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», в рамках оптимізації мережі закладів освіти, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в районі, районна рада вирішила:

1. Ліквідувати Кукільницьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради.

2. Реорганізувати щляхом перетворення:

2.1. Височанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради у Височанську загальноосвітню школу І ступеня Галицької районної ради;

2.2. Медухівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради у Медухівську загальноосвітню школу І ступеня Галицької районної ради;

2.3. Старомартинівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради у Старомартинівську загальноосвітню школу І ступеня Галицької районної ради;

2.4. Яблунівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради у Яблунівську загальноосвітню школу І ступеня Галицької районної ради;

2.5. Кінчаківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Галицької районної ради у Кінчаківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради;

2.6. Насташинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Галицької районної ради у Насташинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Галицької районної ради.

3.Доручити відділу освіти Галицької районної державної адміністрації (І. Матейко):

3.1. Провести процедуру ліквідації та реорганізації шляхом, зазначеним в пунктах 1,2 цього рішення, юридичних осіб з дотриманням вимог чинного законодавства України.

3.2.Створити комісії з припинення діяльності навчальних закладів, що підлягають реорганізації та ліквідації.

3.3. Повідомити державного реєстратора про реорганізацію та ліквідацію в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного Державного реєстру відповідних записів.

3.4. Після закінчення процедури реорганізації подати державному реєстраторові документи, необхідні для проведення державної реєстрації про припинення діяльності юридичних осіб відповідно до положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

3.5. Забезпечити попередження працівників відповідного до чинного законодавства України.

3.6. Затвердити штатні розписи навчальних закладів відповідно до штатних нормативів закладів таких типів.

3.7. Відобразити в балансі відділу освіти районної державної адміністрації зміни щодо складу рухомого та нерухомого майна навчальних закладів, закріпленого за юридичними особами, що реорганізуються та ліквідовуються.

3.8.Вжити інших заходів, пов’язаних з реорганізацією та ліквідацією навчальних закладів, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.9. Розробити та подати на затвердження сесії Галицької районної ради статути комунальних навчальних закладів Галицької районної ради.

4. Строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом 2-х місяців з дати публікації рішення районної ради у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

5. Розробити програму щодо перспективного плану створення на базі Крилоської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Межигорецької ЗОШ І-ІІступенів, Деліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тумирської ЗОШ І-ІІступенів, Кінчаківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Бринської ЗОШ І-ІІ ступенів, Німшинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Дитятинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Хохонівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Насташинської ЗОШ І-ІІ ступенів навчально-виховних комплексів протягом 2017-2020 років.

6. Рішення набирає чинності з дня прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.

7. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти Галицької районної державної адміністрації І.Матейка.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О. Ріжко).

 

Голова районної ради                      Павло Андрусяк