УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

четверта (позачергова) сесія районної ради 

сьомого скликання 

РІШЕННЯ

від 19.04.2016 

м. Галич

 

 

Про безоплатну передачу
Бурштинського міжшкільного
навчально-виробничого комбінату

 

Розглянувши звернення виконавчого комітету Бурштинської міської ради від 11.04.2016 року №603/02-22, щодо безоплатної передачі Бурштинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району до комунальної власності територіальної громади міста Бурштина та села Вигівка юридичної особи – Бурштинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, що знаходиться за адресою: 77 111, Івано-Франківська область, Галицький район, м. Бурштин, вул. С.Бандери, 58.

2. Право власності на майно, яке закріплене за Бурштинським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом, виникає у територіальної громади міста Бурштина та села Вигівка в особі Бурштинської міської ради з моменту підписання акта приймання-передачі майна.

3. Запропонувати приймаючій стороні – Бурштинській міській раді, включити до складу комісії з питання приймання-передачі об’єкта представників від Галицької районної ради та Галицької районної державної адміністрації:

- І. Матейка – начальника відділу освіти Галицької районної державної адміністрації, голова комісії;

- Н. Єрис – головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти Галицької районної державної адміністрації;

- Лавера Л.І. – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Галицької районної ради;

- Довган Т.П. – начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера виконавчого апарату Галицької районної ради;

- Якубішин Н.В. – головного спеціаліста з питань організаційної роботи виконавчого апарату Галицької районної ради.

4. Перелік індивідуально-визначеного майна, яке буде передаватися до комунальної власності територіальної громади міста Бурштина та села Вигівка, розглянути та затвердити на сесії Галицької районної ради.

5. Рішення Галицької районної ради від 19.02.2016 року «Про ліквідацію Бурштинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконання рішення покласти на голову постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О. Ріжко).

 

Голова районної ради                      Павло Андрусяк