УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

четверта (позачергова) сесія районної ради 

сьомого скликання 

РІШЕННЯ

від 19.04.2016 

м. Галич

 

Про надання згоди на безоплатну
передачу у спільну власність територіальних
громад, сіл, селища, міста Галицького району

 

Розглянувши звернення відділу освіти Галицької районної державної адміністрації на безоплатну передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району приміщення Івано- Франківського обласного навчально-курсового комбінату, що належить до спільної власності територіальних громад Івано-Франківської області і знаходиться на балансі Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату, відповідно до ст. 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення третьої сесії районної ради сьомого скликання від 19.02.2016 «Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальних громад Галицького району Галицького міжшкільного навчально-виробничого комбінату».

2. Надати згоду на здійснення безоплатної передачі приміщення Івано- Франківського обласного навчально-курсового комбінату, яке знаходиться за адресою: 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, с. Залуква, вул. Галицька, 12, що перебуває на балансі Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району.

3. Копію даного рішення направити Івано-Франківській обласній раді та Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О. Ріжко).

 

Голова районної ради                      Павло Андрусяк