Проєкт

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

 

Про підтримку Звернення
Галицької міської ради щодо
входження с.Бовшів та с.Задністрянськ
до Галицької ОТГ

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Галицької міської ради від 04.03.2020 № 02.2.-14/152, рішення тридцятої сесії Бовшівської сільської ради сьомого скликання від 01.12.2019 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», рішення двадцять другої сесії Задністрянської сільської ради сьомого скликання від 06.12.2019 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» , спільне рішення Задністрянської та Бовшівської сільських рад сьомого скликання від 01.12.2019 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад с.Бовшів та Задністрянське», районна рада вирішила:
1. Підтримати рішення сесій щодо входження сіл Бовшів і Задністрянське до Галицької ОТГ.
2. Рішення та текст звернення надіслати для розгляду та відповідного реагування, прем’єр-міністру України Д.Шмигалю, Міністерству розвитку громад та територій України О.Чернишову, в.о.голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В.Федоріву (додається).
3.Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.

 

Голова районної ради           Павло Андрусяк 

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м. Галич

Про субвенцію
обласному бюджету

Керуючись статтями 14,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік», районна рада вирішила:

 1. Частину залишку коштів загального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020 року направити на передачу коштів до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету в сумі 1904,81 грн.
 2. Надати із спеціального фонду районного бюджету субвенцію Івано-Франківському обласному бюджету на проведення дофінансування проекту «Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури за адресою вул. Осмомисла,1 в м.Галич Івано-Франківської області» за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 1904,81 грн.

  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за програмною та економічною ознаками.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 06.03. 2020
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми підтримки
книговидання в Галицькому районі
на 2016-2020 роки в новій редакції

Заслухавши та обговоривши районну цільову програму підтримки книговидання  в Галицькому районі на 2016 – 2020 роки в новій редакції, розроблену відповідно до законів України «Про видавничу справу» та «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні», Указу Президента України від 19.06.2013 № 336/213 «Про деякі заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи і популяризації читання в Україні», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму підтримки книговидання в Галицькому районі на 2016 – 2020 роки в новій редакції (далі – Програма)  ( додається).
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Начальнику відділу обліку і звітності виконавчого апарату районної ради Т.Довган забезпечити виконання заходів Програми.
 4. Рішення третьої сесії районної ради сьомого скликання від 19.02.2016  «Про затвердження  районної цільової програми підтримки книговидання  в Галицькому районі на 2016-2020 роки » вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного   відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк

Програма 

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06. 03. 2020
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми «Розвиток
пластового руху
в Галицькому районі» на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху», обласної цільової соціальної програми «Розвиток пластового руху на Прикарпатті» на 2018-2022 роки, з метою розвитку пластового руху в Галицькому районі, сприяння його розвитку шляхом забезпечення доступності такого руху для дітей та молоді, реалізації пластових освітніх (навчальних) програм, поширення та популяризації пластової методики виховання, формування в дітей та молоді патріотичної свідомості, здорового способу життя та активної громадянської позиції, заслухавши та обговоривши проект районної цільової  програми «Розвиток пластового руху в Галицькому районі» на 2020 рік, районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму «Розвиток пластового руху в Галицькому району» на 2020 рік (далі - Програма, додається).
 2. Громадській організації «Пласт» забезпечити неухильне виконання заходів Програми (П.Ткачівський).
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                      Павло Андрусяк

Програма

  УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м.Галич

Про призначення на посаду

генерального директора

комунального некомерційного

підприємства «Галицька лікарня»

Галицької районної ради

Івано-Франківської області

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Кодексу законів про працю України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, розглянувши подання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від          4 березня 2020 року, районна рада вирішила:

 1. Призначити Крупу Володимира Михайловича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
 2. Доручити голові районної ради Андрусяку П.В. укласти контракт з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області терміном на 3 роки.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту                   (О. Тарасевич).

Голова районної ради                                        Павло Андрусяк 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
комунального некомерційного
підприємства «Галицький центр
первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області
за 2019 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання    від 01.03.2019, пункту 11 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за 2019 ріку від 03.03.2020 №01-7/95, районна рада вирішила:

 1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за 2019 рік (додається).

 2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій  (Н. Бабак).

Голова районної ради                                Павло Андрусяк

Пояснювальна записка  Звіт

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
комунального некомерційного
підприємства «Галицький центр
первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області
за ІV квартал 2019 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання   від 01.03.2019, пункту 11 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за ІV квартал 2019 року від 03.03.2020 № 01-7/94, районна рада вирішила:

 1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за ІV квартал 2019 року (додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н. Бабак).

Голова районної ради                                 Павло Андрусяк 

Пояснювальна записка   Звіт 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 06.03.2020

м.Галич

Про затвердження Положення про тарифи на платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Галицька лікарня» Галицької районної ради  Івано-Франківської області

Розглянувши лист тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 04.03.2020 №120, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти», районна рада вирішила:

 1. Затвердити Положення про тарифи на платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області (додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич ).

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк

 

   

      

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сорокової сесії районної ради сьомого  скликання від 06.03.2020 

 

Положення

про тарифи на платні медичні послуги в
комунальному некомерційному підприємстві «Галицька лікарня»
Галицької районної ради Івано-Франківської області

 1. Дане положення розроблено у відповідності до приписів Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996р. №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» з урахуванням положень Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я України, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013-р.
 2. Розрахунок собівартості платних медичних послуг здійснюється Підприємством за принципом класифікації витрат та розрахунку фактичної собівартості, визначеним у «Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 16 «Витрати»», що затверджене наказом Міністерства фінансів України від 31.12.1999р. №318.
 3. Кошти за платні медичні послуги зараховуються на спеціальні рахунки Підприємства і використовуються виключно для забезпечення потреб такого Підприємства та здійснення статутної діяльності.
 4. Тарифи на платні медичні послуги, що надаються населенню в Підприємствах, розраховуються індивідуально за кожним видом медичної послуги на основі обґрунтованих видатків Підприємства з урахуванням граничного рівня рентабельності.
 5. Обсяг платних медичних послуг, які не входять до програми гарантій медичного обслуговування населення, визначених законодавством України, може становити не більше 20% від обсягу всіх наданих послуг.
 6. Повна планова собівартість визначається із застосуванням нормативно-витратного методу на підставі державних і галузевих норм використання матеріальних ресурсів, норм часу, норм оплати праці, цін на медикаменти, витратні матеріали та вироби медичного призначення, витрат, пов’язаних з управлінням і обслуговуванням Підприємства, тощо.
 7. Вартість медичної послуги складається з собівартості, податку на додану вартість за ставками чинного законодавства на послуги в галузі охорони здоров’я та граничний рівень рентабельності. Граничний рівень рентабельності платних медичних послуг становить 20%.
 8. Підприємство реєструється платником ПДВ у визначеному законодавством порядку.
 9. Тарифи на платні медичні послуги затверджуються рішенням Галицької районної ради Івано-Франківської області.
 10. Розрахунки тарифів на платні медичні послуги проводяться з урахуванням фактичних видатків Підприємства один раз на рік.
 11. Відповідальність за належне застосування тарифів на платні медичні послуги несе керівник комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.

 

Прейскурант

ПРОЄКТ

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 06.03.2020
м.Галич

Про затвердження фінансового плану
комунального некомерційного підприємства
«Галицька лікарня» Галицької районної ради
Івано-Франківської області
на IІ, ІІІ, ІV квартали 2020 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист в.о. генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області В.Крупи від_____________про винесення на розгляд та затвердження на засіданні сесії районної ради фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на IІ, ІІІ, ІV квартали 2020 року, враховуючи рекомендації засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (протокол від________), районна рада вирішила:
1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на IІ, ІІІ, ІV квартали 2020 року (додається).
2. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області (далі – Підприємство) забезпечити своєчасне виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                           Павло Андрусяк

фінплан  Пояснювальна записка

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 06.03.2020
м. Галич

Про затвердження
районної цільової програми
удосконалення системи
управління виконавчої
влади на 2020 рік

 

   Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму удосконалення системи управління виконавчої влади на 2020 рік (додається).
 2. Доручити начальникам управлінь та відділів районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                   Павло Андрусяк 

Програма

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 06.03.2020
м. Галич

Про звернення депутатів
Галицької районної ради

  Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рішення  місцевих рад Галицького району, районна рада вирішила:

 1. Схвалити звернення депутатів Галицької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України (додається).
 2. Рішення та текст звернення надіслати Президенту України В.Зеленському, голові Верховної Ради України Д.Разумкову, прем’єр-міністру України Д.Шмигалю .
 3. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Галицької районної ради.

Голова районної ради                                                     Павло Андрусяк

Звернення

 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м.Галич

Про безоплатну передачу майна із спільної
комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району у
комунальну власність територіальної громади
села Маріямпіль

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном», розглянувши лист Маріямпільської сільської ради від 25.02.2020 №45/02.2-16 щодо передачі нежитлового приміщення будівлі колишньої амбулаторії загальної практики сімейної медицини зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади села Маріямпіль, з метою ефективного використання майна, що знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, беручи до уваги рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 04.03.2020), районна рада вирішила:

 1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямпіль нежитлове приміщення (амбулаторія загальної практики сімейної медицини), що розташоване за адресою: вул.Галицька,2, с.Маріямпіль, Галицький район, Івано-Франківська область.
 2. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя:

- заступника голови районної ради – Гордійчук Л.І.;

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.

 1. Маріямпільській сільській раді та Галицькій районній раді здійснити приймання-передачу вищезазначеного майна відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
 2. Внести зміни в додаток «Доповнення до переліку майна, що належить до спільної власності територіальних громад» (далі – Перелік) до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном», а саме виключити з Переліку майно, вказане у пункті 1 цього рішення, виклавши Перелік в новій редакції (додається).
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                             Павло Андрусяк

Додаток 

     УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

Про затвердження районної цільової
програми підтримки впровадження
єдиної технології прийому громадян
та призначення усіх видів допомог за
принципом «єдиного вікна» та виїзної
роботи «мобільного соціального офісу»
в управлінні соціального захисту
населення районної державної
адміністрації на 2020 рік в новій редакції

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму підтримки впровадження єдиної технології прийому громадян та призначення усіх видів допомог за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2020 рік (нова редакція) (додається).
 2. Доручити начальникам управлінь та відділів районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 4. Вважати рішення тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про затвердження районної цільової програми підтримки впровадження єдиної технології прийому громадян та призначення усіх видів допомог за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2020 рік» таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

Програма 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

 

Про хід впровадження реформи

вторинної медичної допомоги

у Галицькому районі

  

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області В.Крупи, районна рада вирішила:

 1. Інформацію про хід впровадження реформи вторинної медичної допомоги у Галицькому районі взяти до відома (додається).

Голова районної ради                                  Павло Андрусяк 

Інформація 

      УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 06.03.2020

м. Галич

Про надання дозволу
на передачу

транспортного засобу

 

Розглянувши клопотання головного лікаря КНП «Галицький  центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області Івана Цибуха від 17.02.2020 № 01-7/46 про надання дозволу КНП «Галицький  центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області на передачу транспортного засобу  КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, відповідно до пункту 5.2 Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням  двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.03.2019, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 04.03.2020), районна рада вирішила:

 1. Надати дозвіл КНП «Галицький  центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області на передачу з балансу на баланс КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області транспортного засобу легкового універсалу ВАЗ 213100, реєстраційний номер АТ 5975 ВН, 2012 року випуску, первинна вартість 82500,00 грн., залишкова вартість 26055,75 грн.
 2. Керівникам комунальних некомерційних підприємств здійснити приймання-передачу транспортного засобу відповідно до чинного законодавства.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та  соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної  ради                        Павло Андрусяк

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 06.03.2020

м.Галич

Про надання дозволу
на списання автомобіля

Розглянувши клопотання головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області Івана Цибуха від 17.02.2020 №67 про надання дозволу на списання транспортного засобу марки ВАЗ 21213, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Дати дозвіл КНП «Галицький центр ПМСД» Галицької районної ради Івано-Франківської області на списання транспортного засобу марки ВАЗ 21213, 2003 року випуску державний номерний знак 77687 ІВ, шассі №ХТА21213031704642, технічний паспорт ІВС №217952, балансова вартість якого становить 34679,00 грн., знос 34 679,00 грн. залишкова вартість 0,00 грн. закріпленого за Вікторівською амбулаторією загальної практики – сімейної медицини.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м.Галич

Про затвердження районної
цільової програми розвитку
первинної медико-санітарної
допомоги на засадах сімейної
медицини на 2019-2020 роки
у новій редакції

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа головного лікаря некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» від 27.02.2020 № 01-7/, з метою зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення району шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, районна рада  вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020 роки у новій редакції (далі-Програма) (додається).

2 .Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (І. Цибух):

2.1. Забезпечити неухильне виконання заходів Програми.

2.2. При необхідності вносити зміни та доповнення до заходів Програми.

3 .Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М. Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.

4. Рішення тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 27.09.2019 «Про затвердження районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020 роки в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич.)Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

Програма

      

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06 .03.2020
м. Галич

Про виконання районного
бюджету за 2019 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання, районна рада  відзначає, що за 2019 рік надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 375110,7 тис. грн., що на 64667,8 тис. грн., або на 14,7 відс. менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти склали 309496,3 тис. грн. (базова дотація з державного бюджету – 23732,8 тис. грн., субвенції з державного бюджету: освітня субвенція – 76371,3 тис. грн., медична субвенція – 24799,4 тис. грн., субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 12999,9 тис. грн.; субвенції з обласного бюджету за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету: на соціальні видатки – 95 802,1 тис. грн., на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 2416,2 тис. грн., на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 3966,5 тис. грн., на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 234,6 тис. грн., на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" – 369,8 тис. грн., на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості – 3793,4 тис. грн., на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 144,9 тис. грн.; додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 17090,1 тис. грн., дотація за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету – 641,6 тис. грн.; субвенція з селищного бюджету Більшівцівської об’єднаної територіальної громади на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 1340,0 тис. грн.; інші субвенції: з обласного бюджету – 5626,8 тис. грн., з місцевих бюджетів рад району – 6390,1  тис. грн., з селищного бюджету Більшівцівської об’єднаної територіальної громади – 293,9 тис. грн., з міського бюджету м. Бурштин – 200,0 тис. грн., з міського бюджету м. Івано-Франківськ – 3997,1 тис. грн.; субвенції на природоохоронні заходи: з Бовшівського сільського бюджету – 28871,8 тис. грн., з обласного бюджету – 414,0 тис. грн).

Надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали 61410,7 тис. грн., або 94,2 відс. уточненого річного плану (65213,4 тис. грн.).

Значну питому вагу в складі доходів загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб – 99,2 відс., якого надійшло 60911,1 тис. грн., або 93,9 відс. до уточнених планових річних показників (64891,3 тис. грн.).

До спеціального фонду районного бюджету надійшло 4203,7 тис. грн., або 147,8 відс. річного плану (2843,4 тис. грн.).

 Видаткова частина районного бюджету з врахуванням отриманих  дотацій та субвенцій за 2019 рік  склала 376314,8 тис. грн., або 93,1 відс. до затвердженого річного плану, в тому числі по загальному фонду – 324102,9 тис. грн. (94,2 відс.), спеціальному –  52211,9 тис. грн. (87,1 відс.).

У загальній сумі видатків значну частину займають соціальні видатки – 93,0 відс., з яких 35,9 відс. припадає на соціальний захист та соціальне забезпечення (108371,8 тис. грн.), освіту – 48,6 відс. (146486,1 тис. грн.),  12,1 відс. на охорону здоров'я (36339,5 тис. грн.) та 3,4 відс. (10262,2 тис. грн.) на галузь культури і мистецтва.

Забезпечено фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету по захищених статтях та першочергових видатках.

Враховуючи вищенаведене, районна рада вирішила:

 1. Інформацію фінансового управління районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2019 рік взяти до відома.
 2. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік (додаток № 1) та використання коштів резервного фонду районного бюджету (додаток №2).
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                  Павло Андрусяк

Довідка   Додаток 1   Продовження додатку 1    Додаток 2 

 

  УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 06.03.2020
м. Галич

 

Про районну цільову програму створення
розвинутої інформаційної інфраструктури
Галицької ДПІ Калуського управління
Головного управління ДПС
в Івано-Франківській області на 2020 рік

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою удосконалення механізму справляння податків, запобіганню порушенню законодавства у сфері оподаткування, уникнення втрат місцевого бюджету районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму створення розвинутої інформаційної інфраструктури Галицької ДПІ Калуського управління Головного управління ДПС в Івано-Франківській області на 2020 рік (далі - Програма), що додається.
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М. Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – Головне управління ДПС в Івано-Франківській області (Ю. Якимишин)
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк

Програма

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 06.03.2020
м. Галич

 

Про цільову Програму міграційної політики
та здійснення заходів щодо надання
адміністративних послуг у сфері
громадянства, імміграції та
реєстрації фізичних осіб на 2020 рік

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

 1. Затвердити цільову Програму міграційної політики та здійснення заходів щодо надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на 2020 рік (додається).
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М. Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

Програма