УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м.Галич

Про безоплатну передачу майна із спільної
комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району у
комунальну власність територіальної громади
села Маріямпіль

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішенням двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном», розглянувши лист Маріямпільської сільської ради від 25.02.2020 №45/02.2-16 щодо передачі нежитлового приміщення будівлі колишньої амбулаторії загальної практики сімейної медицини зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади села Маріямпіль, з метою ефективного використання майна, що знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, беручи до уваги рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 04.03.2020), районна рада вирішила:

  1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямпіль нежитлове приміщення (амбулаторія загальної практики сімейної медицини), що розташоване за адресою: вул.Галицька,2, с.Маріямпіль, Галицький район, Івано-Франківська область.
  2. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Маріямполя:

- заступника голови районної ради – Гордійчук Л.І.;

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.

  1. Маріямпільській сільській раді та Галицькій районній раді здійснити приймання-передачу вищезазначеного майна відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
  2. Внести зміни в додаток «Доповнення до переліку майна, що належить до спільної власності територіальних громад» (далі – Перелік) до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном», а саме виключити з Переліку майно, вказане у пункті 1 цього рішення, виклавши Перелік в новій редакції (додається).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                             Павло Андрусяк

Додаток