УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 06. 03. 2020
м. Галич

Про затвердження районної
цільової програми «Розвиток
пластового руху
в Галицькому районі» на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху», обласної цільової соціальної програми «Розвиток пластового руху на Прикарпатті» на 2018-2022 роки, з метою розвитку пластового руху в Галицькому районі, сприяння його розвитку шляхом забезпечення доступності такого руху для дітей та молоді, реалізації пластових освітніх (навчальних) програм, поширення та популяризації пластової методики виховання, формування в дітей та молоді патріотичної свідомості, здорового способу життя та активної громадянської позиції, заслухавши та обговоривши проект районної цільової  програми «Розвиток пластового руху в Галицькому районі» на 2020 рік, районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму «Розвиток пластового руху в Галицькому району» на 2020 рік (далі - Програма, додається).
  2. Громадській організації «Пласт» забезпечити неухильне виконання заходів Програми (П.Ткачівський).
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

Голова районної ради                      Павло Андрусяк

Програма