УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м. Галич

Про субвенцію
обласному бюджету

Керуючись статтями 14,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік», районна рада вирішила:

  1. Частину залишку коштів загального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020 року направити на передачу коштів до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету в сумі 1904,81 грн.
  2. Надати із спеціального фонду районного бюджету субвенцію Івано-Франківському обласному бюджету на проведення дофінансування проекту «Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури за адресою вул. Осмомисла,1 в м.Галич Івано-Франківської області» за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 1904,81 грн.

  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за програмною та економічною ознаками.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк