УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про передачу
залишку коштів

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до частини 2 статті 57 та частини 9 статті 78 Бюджетного кодексу України, рішенням тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» районна рада вирішила:
1. Передати залишок коштів спеціального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020 за рахунок надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, до загального фонду районного бюджету в сумі 491579,70 гривень.
2. Фінансовому управлінню Галицької районної державної адміністрації (М.Бойчук) забезпечити:
- перерахування залишку коштів спеціального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020  за рахунок надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, до загального фонду районного бюджету;
- подання питання розподілу коштів на погодження постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій;
- внесення відповідних змін до розпису районного бюджету на 2020 рік за програмною та економічною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                       Павло Андрусяк

 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

сорок друга (позачергова) сесія районної ради

сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 08.05.2020

м.Галич

 

Про звернення депутатів
Галицької районної ради

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

  1. Схвалити звернення депутатів Галицької районної ради Івано-Франківської області до Президента України, Прем’єр - міністра України,  Міністра охорони здоров’я, голови  Івано-Франківської обласної державної адміністрації (додається).
  2. Рішення та текст звернення надіслати Президенту України В.Зеленському, Прем’єр-міністру України Д.Шмигалю, Міністру охорони здоров’я України М.Степанову, голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації В.Федоріву .
  3. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Галицької районної ради.                                                    

 

 

 Голова районної ради                          Павло Андрусяк 

Звернення

 

 

 

 

 УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про продовження строку дії договору
оренди комунального майна, що належить
до комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року № 157-IX, Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, розглянувши лист КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 04.05.2020 № 242 щодо продовження строку дії договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, зважаючи на обставини, викликані поширенням пандемії коронавірусу, та запровадження обмежувальних заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із подальшими змінами), згідно з пунктом 111 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесеним відповідно до пункту 44 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 №540-ІХ, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 06.05.2020), районна рада вирішила:
1. Надати дозвіл орендодавцю КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на продовження строку дії договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком.
2. Зобов’язати орендодавця КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області:
2.1. Укласти додаткову угоду про продовження строку дії до договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, а також до договору відшкодування вартості комунальних послуг та витрат балансоутримувача на утримання комунального майна.
2.2. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарем взятих на себе зобов’язань за договором оренди комунального майна (котельні).
3. Відповідальність за неналежне виконання пункту 2 цього рішення покласти на орендодавця.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                            Павло Андрусяк

Додаток 

 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про майно спільної власності
територіальних громад сіл, міста
Галицького району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 06.05.2020), районна рада вирішила:
1. Внести зміни в додаток «Доповнення до переліку майна, що належить до спільної власності територіальних громад» (далі – Перелік) до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном» (із змінами, внесеними рішенням сорокової сесії районної ради сьомого скликання від 06.03.2020), а саме доповнити Перелік майном, виклавши його в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                               Павло Андрусяк

Додаток