УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про майно спільної власності
територіальних громад сіл, міста
Галицького району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 06.05.2020), районна рада вирішила:
1. Внести зміни в додаток «Доповнення до переліку майна, що належить до спільної власності територіальних громад» (далі – Перелік) до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Галицької районної ради третього демократичного скликання від 27 червня 2000 року «Про делегування повноважень щодо управління майном» (із змінами, внесеними рішенням сорокової сесії районної ради сьомого скликання від 06.03.2020), а саме доповнити Перелік майном, виклавши його в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М. Коржак).

 

Голова районної ради                               Павло Андрусяк

Додаток