УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про продовження строку дії договору
оренди комунального майна, що належить
до комунальної власності територіальних
громад сіл, міста Галицького району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року № 157-IX, Положення про оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у новій редакції (далі – Положення про оренду), затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 08 грудня 2017 року, розглянувши лист КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 04.05.2020 № 242 щодо продовження строку дії договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, зважаючи на обставини, викликані поширенням пандемії коронавірусу, та запровадження обмежувальних заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із подальшими змінами), згідно з пунктом 111 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесеним відповідно до пункту 44 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 №540-ІХ, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (протокол від 06.05.2020), районна рада вирішила:
1. Надати дозвіл орендодавцю КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на продовження строку дії договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району згідно з додатком.
2. Зобов’язати орендодавця КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області:
2.1. Укласти додаткову угоду про продовження строку дії до договору оренди комунального майна (котельні), що належить до комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, а також до договору відшкодування вартості комунальних послуг та витрат балансоутримувача на утримання комунального майна.
2.2. Здійснювати постійний контроль за дотриманням орендарем взятих на себе зобов’язань за договором оренди комунального майна (котельні).
3. Відповідальність за неналежне виконання пункту 2 цього рішення покласти на орендодавця.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

 

Голова районної ради                            Павло Андрусяк

Додаток