УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок друга (позачергова) сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 08.05.2020
м.Галич

Про передачу
залишку коштів

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до частини 2 статті 57 та частини 9 статті 78 Бюджетного кодексу України, рішенням тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» районна рада вирішила:
1. Передати залишок коштів спеціального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020 за рахунок надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, до загального фонду районного бюджету в сумі 491579,70 гривень.
2. Фінансовому управлінню Галицької районної державної адміністрації (М.Бойчук) забезпечити:
- перерахування залишку коштів спеціального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020  за рахунок надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, до загального фонду районного бюджету;
- подання питання розподілу коштів на погодження постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій;
- внесення відповідних змін до розпису районного бюджету на 2020 рік за програмною та економічною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                       Павло Андрусяк