УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про фактичну мережу установ освіти
району на 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерством охорони здоров’я України від 24.03.2016  № 234, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 № 63, враховуючи подання директорів закладів освіти району, з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, створення сприятливих умов для навчання і виховання дітей, районна рада вирішила:

 1. Затвердити фактичну мережу установ освіти району на 2020 - 2021 навчальний рік згідно додатків 1 – 5 до цього рішення.
 2. З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти відкрити класи та групи з інклюзивним навчанням згідно додатку 6 до цього рішення..
 3. Відкрити групи для дітей старшого дошкільного віку при закладах загальної середньої освіти району згідно додатку 7 до цього рішення..
 4. Відкрити групи продовженого дня у закладах загальної середньої освіти району згідно додатку 8 до цього рішення..
 5. З метою впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла, враховуючи Типовий навчальний план даного проекту, для посилення індивідуальної роботи з учнями та поглибленого вивчення іноземної мови дозволити поділ на дві групи:

  3 В клас (31учні) - при вивчені математики;

  4 В клас (23 учні) - при вивчені англійської мови.

 1. Дозволити проводити поділ класів на групи при вивченні окремих предметів у Галицькому ліцеї «Академічний»:

  українська мова  -          3 (7) клас - 2,5 години;

                                4 (8) клас - 2 години;

                                7 (11) клас - 4 години;

  англійська мова   -         3 (7) клас - 3 години;

                                4 (8) клас - 2 години;

                                7 (11) клас - 3 години;

  німецька мова      -        3 (7) клас - 2 години;

                                4 (8) клас - 2 години.

 1. З метою забезпечення належних умов для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти ввести 0,25 ставки кухаря у Новоскоморохівській ЗОШ І-ІІ ступенів та 0,5 ставки кухаря у наступних закладах загальної середньої освіти:
 • Блюдниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Бовшівській ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Іванни Блажкевич;
 • Комарівському ліцею імені Антіна Могильницького;
 • Крилоській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Мединському НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ);
 • Тустанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 1. З метою забезпечення науково-дослідницької, експериментальної та пошукової роботи, продовжити функціонування у Галицькому ліцеї «Академічний» 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи.
 2. З метою забезпечення реалізації належного господарського, технічного обслуговування і ремонту приміщень, умов для функціонування освітнього процесу відкрити додатково:
 • 0,25 ставки прибиральника службових приміщень у філії № 1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла;
 • 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла та 0,5 ставки завідувача господарством у Галицькому  ліцеї «Академічний».
 1. З метою забезпечення належного медичного обслуговування вихованців Бринського ЗДО, учнів філії № 1, філії № 2, філії № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла додатково відкрити 0,25 ставки медичної сестри у даних закладах.
 2. З метою забезпечення належних умов для функціонування освітнього процесу ввести додатково у філії № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла 1 ставку завідувача філії, у Сапогівському НВК 1 ставку директора.
 3. Внести зміни до пункту 15 рішення тридцять п’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання «Про фактичну мережу установ освіти району на 2019-2020 навчальний рік» від 27.09.2019, а саме цифри «01.09.2020» замінити цифрами «01.09.2021».
 4. Здійснити фінансування заробітної плати педагогічних працівників Старомартинівській ЗОШ І-ІІ ступенів з місцевого бюджету.
 5. У зв’язку з відсутністю учнів призупинити освітній процес у Височанській ЗОШ І ступеня Галицької районної ради Івано-Франківської області.

 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради  з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

Додатки 1-8

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич


Про скасування рішень районної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі листа Галицької районної державної адміністрації №319/01-19/007 від 09.09.2020 (вхідний №800/01-04/03 від 09.09.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 10.09.2020), районна рада вирішила:

 1. Скасувати рішення сорокової сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 06.03.2020 «Про субвенцію обласному бюджету» та рішення сорок третьої сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 10.07.2020 «Про субвенцію Бурштинському міському бюджету»
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

 

 УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорокова сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 06.03.2020
м. Галич

Про субвенцію
обласному бюджету

Керуючись статтями 14,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік», районна рада вирішила:
1. Частину залишку коштів загального фонду районного бюджету, який склався станом на 01.01.2020 року направити на передачу коштів до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету в сумі 1904,81 грн.
2. Надати із спеціального фонду районного бюджету субвенцію Івано-Франківському обласному бюджету на проведення дофінансування проекту «Впровадження заходів з енергозбереження по об’єкту «Капітальний ремонт Галицького районного будинку культури за адресою вул. Осмомисла,1 в м.Галич Івано-Франківської області» за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 1904,81 грн.
3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету за програмною та економічною ознаками.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                              Павло АндрусякУКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок третя сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 10 .07. 2020
м. Галич
Про субвенцію Бурштинському
міському бюджету

Керуючись статтями 14,78 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік», розглянувши запит КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Бурштинської міської ради від 05.06.2020 №168, районна рада вирішила:
1. Надати субвенцію Бурштинському міському бюджету в сумі 75000 грн. на співфінансування видатків для проведення поточного ремонту приміщень моргу та допоміжних приміщень комунального некомерційного підприємства «Бурштинська центральна міська лікарня», яке надає послуги Галицькому району.
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внести відповідні зміни до розпису районного бюджету на 2020 рік за програмною та економічною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                                          Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

 

Про затвердження районної
цільової програми профілактики
правопорушень на 2016-2020 роки
( нова редакція)

     Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

  1.Затвердити районну цільову програму профілактики правопорушень на 2016-2020 роки (нова редакція)  (далі – Програма), що додається. 

 1. Доручити начальникам управлінь та відділів районної державної адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Вважати рішення тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 «Про затвердження районної цільової програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки (нова редакція)» таким, що втратило чинність.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                       Павло Андрусяк

Програма 

 

 

   УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про затвердження районної цільової програми
«Підтримка спорту вищих досягнень та організацій,
які здійснюють фізкультурно-спортивну
діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції

Заслухавши та обговоривши районну цільову програму «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року №1695-VIII «Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», районна рада вирішила:

 1. Затвердити районну цільову програму «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції (далі – Програма), що додається.
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) врахувати бюджетні запити районної ради на виділення коштів для реалізації Програми та забезпечити її належне фінансування.
 3. Рішення сорокової сесії районної ради сьомого скликання від 06.03.2020 «Про затвердження районної цільової програми «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» вважати таким, що втратило чинність.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук. 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк

Програма 

     
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про роботу закладів освіти
Галицького району

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», плану роботи районної ради на 2020 рік районна рада вирішила:
1. Інформацію начальника відділу освіти Галицької районної державної адміністрації І.Матейка про роботу закладів освіти Галицького району взяти до відома (додається).

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

Про роботу закладів освіти

 

      УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про надання КНП «Галицька лікарня»
Галицької районної ради Івано-Франківської
області згоди на передачу майна в оренду

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (далі – Порядок), підпункту 7.3.8. пункту 7.3. розділу 7 «Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 09.09.2020 №521 (вхідний номер 803/01-28/07 від 09.09.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 10.09.2020), районна рада вирішила:
1. Надати згоду балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на передачу в оренду нежитлового приміщення (приймальне відділення) будівлі колишньої лікарні (Літера «А») площею 30,5 кв.м (приміщення № 7 згідно з технічною документацією на об’єкт), що знаходиться за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, вул.Я.Осмомисла, 11.
2. Внести зміни до інформації про об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, які станом на дату введення в дію Закону перебували у переліку нерухомого майна, що може бути передано в оренду (далі – Перелік) та вважаються такими, щодо яких прийнято рішення про включення їх до Переліку першого типу, а саме: площу нежитлового приміщення (приймальне відділення) будівлі колишньої лікарні зменшити на 30,5 кв.м та викласти Перелік в новій редакції згідно з додатком до цього рішення.
3. Надіслати дане рішення балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
4. Балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного в пункті 1 цього рішення.
5. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-cайті районної ради.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                              Павло Андрусяк

Додаток

 

 

 

 

                            
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич


Про депутатський запит
В.Вилки

Відповідно до частини 7,8 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» районна рада вирішила:

 1. Депутатський запит В.Вилки щодо інвентаризації земель в межах Дитятинської сільської ради підтримати та надіслати голові Галицької районної державної адміністрації С.Канюці, голові Дитятинської сільської ради Є.Довжинському та начальнику відділу у Галицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області В.Озарку (додається).
 2. Відповідь на запит надати у виконавчий апарат районної ради та депутату у місячний термін.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

 

 

 

 

Голові Галицької районної ради
П.Андрусяку

Голові Галицької районної державної адміністрації
С.Канюці

Голові Дитятинської
сільської ради
Є.Довжинському

Начальнику відділу
у Галицькому районі
Головного управління
Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
В.Озарку

Депутатський запит

Мені як депутату Галицької районної ради в процесі здійснення депутатських повноважень стало відомо, що на території Дитятинської сільської ради, а саме в с.Хохонів, приватним підприємцем Слободяном В.Р. без відповідних правовстановлюючих документів здійснюється користування земельними ділянками з метою вирощування зернових культур. Зі слів мешканців земельний податок та орендна плата за паї сплачується в неповному обсязі – замість 800 кг сплачується 600 кг зерна неналежної якості.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 11, 21, 22, 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас надати таку інформацію:
1. Перелік земельних ділянок, що знаходяться в користуванні приватного підприємця Слободяна В.Р., із зазначенням кадастрових номерів, площі, меж та підстав правокористування (договір оренди, свідоцтво про право користування тощо).
2. Який відсоток земельного податку встановлено для приватного підприємця Слободяна В.Р.? Чи має він заборгованість зі сплати земельного податку та орендної плати?
3. Чи укладалася угода про соціальне партнерство між приватним підприємцем Слободяном В.Р. та Дитятинською сільською радою?
Також відповідно до Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №476 від 05.06.2019 просимо Вас ініціювати проведення інвентаризації земель в межах Дитятинської сільської ради, а в разі її проведення – надати підтверджуючі документи.
Просимо Вас надати відповідь у встановлені законодавством терміни.

З повагою

Депутат Галицької
районної ради                                                                        Василь Вилка

                             Проєкт

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 11.09. 2020
м. Галич

 Про затвердження Районної цільової програми

забезпечення хворих на цукровий діабет

препаратами інсуліну на 2020 рік»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», з метою покращення раннього виявлення хворих на цукровий діабет, забезпечення їх життєво необхідними цукрознижуючими препаратами та інсуліном, зниження рівня ускладнень цукрового діабету, зменшення інвалідності та продовження життя хворим на цукровий і нецукровий діабет, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних  комісій районної ради (протокол від 10.09.2020),   районна рада вирішила:

 1. Затвердити Районну цільову програму забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк

Програма

               
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09. 2020
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення
«Про районний бюджет на 2020 рік»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 72, пунктом 8 статті 78, Бюджетного кодексу України, районна рада вирішила:

Внести до рішення тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» такі зміни та доповнення:
1.1 Викласти пункт 1 в новій редакції і внести зміни в додатки 1,3 рішення, згідно додатків 1,3 даного рішення:
«1.Визначити на 2020 рік:
– доходи районного бюджету в сумі 199 097 782 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 195 123 000 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 3 974 782 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;
– видатки районного бюджету в сумі 199 067 782 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 194 915 700 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету – 4 152 082 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення;
– надання кредитів з районного бюджету в сумі 65 000 гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду районного бюджету - 30 000 гривень та надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету – 35 000 гривень згідно з додатком 4 до цього рішення;
– профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 177 300 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
– дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 177 300 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
— оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету в розмірі 25000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;
— резервний фонд районного бюджету в сумі 500 000 гривень, що становить 0,26 відсотка загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом.»
2. Внести відповідні зміни в додатки 1,3 рішення тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік».

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою і постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                    Павло Андрусяк

Пояснювальна записка

Додатки 1-3

 

 

                                проєкт

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 11.09. 2020
м. Галич


Про субвенцію
Старомартинівському
сільському бюджету

Керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік», районна рада вирішила:

1. Надати субвенцію Старомартинівському сільському бюджету на співфінансування проєкту «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини по вул. Шевченка с. Старий Мартинів Галицького району - нове будівництво » по коду бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 200000 грн..

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) внесення відповідних змін до розпису районного бюджету на 2020 рік за програмною та економічною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк 

Пояснювальна записка

        УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
комунального некомерційного
підприємства «Галицький центр
первинної медико-санітарної
допомоги» Галицької районної ради
Івано-Франківської області
за І півріччя 2020 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням двадцять дев’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання   від 01.03.2019, пункту 11 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист головного лікаря КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І півріччя 2020 року від 08.09.2020 №01-7/375,  враховуючи рекомендації спільного засідання постійних  комісій районної ради (протокол від 10.09.2020),  районна рада вирішила:

 1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І півріччя 2020 року (додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н. Бабак).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк 

Пояснювальна записка      Звіт

 

 


УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про виконання районного
бюджету за І півріччя 2020 року

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання, районна рада відзначає, що за І півріччя 2020 року надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 130399,1 тис.грн., що на 88835,8 тис.грн., або на 40,5 відс. менше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти склали 96914,2 тис.грн. (базова дотація з державного бюджету – 13285,8 тис. грн., субвенції з державного бюджету – 54983,5 тис. грн., в т.ч. освітня – 48354,8 тис.грн., медична субвенція – 6628,7 тис.грн.,; з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 120,0 тис.грн.,; інші субвенції: з обласного бюджету – 2225,6 тис. грн., з місцевих бюджетів рад району — 5600,8 тис.грн., з селищного бюджету Більшівцівської ОТГ – 76,1 тис.грн., з міського бюджету м.Бурштин – 160,0 тис. грн., з обласного бюджету: субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції — 533,7 тис.грн., субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 480,5 тис. грн., субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 154,4 тис. грн., субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 207,8 тис. грн., субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду - 500 тис. грн., субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету —256,9 тис.грн.; дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 4017,0 тис.грн.; субвенція з бюджету с.Бовшів на здійснення природоохоронних заходів – 13100,0 тис.грн., субвенції на здійснення природоохоронні заходи з обласного бюджету – 1212,1 тис. грн.).
Надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали 31414,9 тис.грн., або 104,3 відс. планових показників І –го півряччя (30130,4 тис. грн.).
Значну питому вагу в складі доходів загального фонду займає податок на доходи фізичних осіб – 99,4 відс., якого надійшло 31225,2 тис.грн., або 103,9 відс. до планових показників І – го півріччя (30067,7 тис.грн.).
До спеціального фонду районного бюджету (без врахування трансфертів) надійшло 2070,0 тис.грн., або 120,0 відс. плану І півріччя (1724,9 тис. грн.).

Видаткова частина районного бюджету з врахуванням отриманих дотацій та субвенцій за І півріччя поточного року склала 129399,2 тис. грн., або 52,2 відс. до затвердженого річного плану, в тому числі по загальному фонду – 111308,8 тис. грн. (55,2 відс.), спеціальному – 18090,4 тис. грн. (39,0 відс.).
У загальній сумі видатків значну частину займають соціальні видатки – 95,5 відс. (106384,4 тис. грн.), з яких на заклади освіти припадає – 76,5 відс. (85075,0 тис. грн.), 9,6 відс. на охорону здоров'я (10684,5 тис. грн.), 5,7 відс. соціальний захист та соціальне забезпечення (6303,5 тис. грн.) та 3,9 відс. (4321,4 тис. грн.) на галузь культури і мистецтва.
Забезпечено фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету по захищених статтях та першочергових видатках.

Враховуючи вищенаведене, районна рада вирішила:

1. Інформацію фінансового управління районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року взяти до відома.
2. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року (додаток № 1) та використання коштів резервного фонду районного бюджету (додаток №2).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                  Павло Андрусяк

Довідка    Додаток 1    родовження додатку 1  Додаток 2  

   
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 11.09.2020
м. Галич

Про затвердження фінансового плану
на 2020 рік комунального некомерційного
підприємства «Галицька лікарня»
Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії Галицької районної ради сьомого скликання   від 13.12.2019, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних  комісій районної ради (протокол від 10.09.2020), районна рада вирішила:

 1. Затвердити фінансовий план на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, що додається.
 2. Генеральному директору комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області В.Крупі забезпечити своєчасне виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) та з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич). 

Голова районної ради                               Павло Андрусяк

Пояснювальна записка

Фінплан на 2020 рік

 

 

 

               
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 11.09.2020
м. Галич

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
комунального некомерційного
підприємства «Галицька лікарня»
Галицької районної ради
Івано-Франківської області
за І півріччя 2020 року

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту 7.3.3 пункту 7.3 розділу 7 «Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії Галицької районної ради сьомого скликання   від 13.12.2019, пункту 11 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради  щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І півріччя 2020 року від 28.08.2020 № 01-7/499, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних  комісій районної ради (протокол від 10.09.2020),  районна рада вирішила:

 1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області за І півріччя 2020 року (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н. Бабак).к).

 

Голова районної ради                                             Павло Андрусяк

Звіт

                 
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич
Про затвердження Додаткового переліку
підприємств, установ, організацій, що надають
соціально важливі послуги населенню
на території Галицького району
Івано-Франківської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу 5 частини 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 10.09.2020), районна рада вирішила:
1. Затвердити Додатковий перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Галицького району (додається).
2. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування на офіційному веб-сайті районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк
Додатковий перелік

 

                          ПРОЄКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про внесення змін до рішення
двадцять другої сесії районної ради
від 06.06.2018 «Про затвердження Положення
про конкурс на посаду керівника
комунального закладу загальної
середньої освіти району»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення у  відповідність  до вимог законодавства Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (протокол від _______), районна рада вирішила:

 1. Рішення тридцять другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 02.08.2019 «Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради від 06.06.2018 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району» вважати таким, що втратило чинність.
 2. Внести зміни до пункту 1 рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району» (зі змінами) та викласти його в такій редакції:

«1.Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району у новій редакції, що додається».

 1. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування на офіційному веб-сайті районної ради.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк

Положення

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

 

Про підготовку бюджетних установ району
до опалювального сезону на 2020-2021 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації В.Горбаля районна рада вирішила:
1. Інформацію начальника відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації В.Горбаля "Про підготовку бюджетних установ району до опалювального сезону на 2020-2021 року" взяти до відома.
2. Рекомендувати управлінням та відділам райдержадміністрації до початку опалювального періоду 2020-2021 років:
2.1. Здійснити детальний аналіз ситуації, що склалася в процесі підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, вжити організаційно-технічні заходи для своєчасного їх завершення та забезпечити належну готовність установ до роботи в опалювальний сезон.
2.2. До 01 жовтня 2020 року:
- забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;
- провести у повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.
2.3. Забезпечити виконання вимог нормативних документів щодо
дотримання відповідного температурного режиму у приміщеннях бюджетних установ.
2.4.Провести пусконалагоджувальні і технологічно-балансові випробовування водогрійних котлів та отримання режимних карт.
3. Відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації (В.Горбаль) постійно проводити моніторинг стану готовності об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та проходження опалювального сезону.
4. Міському та сільським головам розглянути на засіданнях комісій виконкому питання щодо підготовки господарського комплексу (житло-комунальних підприємств, дитячих садочків, клубів, сільських рад) до опалювального сезону 2020-2021 років.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк

Довідка

                 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 11.09.2020
м. Галич

 

Про намір передачі майна в оренду та

включення об’єкта спільної власності

територіальних громад сіл, міста району

площею 18,3 кв.м до Переліку першого типу

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р.  № 483 (далі – Порядок), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 10.09.2020), районна рада вирішила:

 1. Передати в оренду нежитлові приміщення (№ 29, 29а згідно з технічним паспортом) першого поверху (літ. «А») загальною площею 18,3 кв.м, що знаходяться за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, вул.Коновальця, 19.
 2. Включити об’єкт спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, а саме нежитлові приміщення (№ 29, 29а згідно з технічним паспортом) першого поверху (літ. «А») загальною площею 18,3 кв.м, що знаходяться за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, вул.Коновальця, 19 до Переліку першого типу.
 3. Орендодавцю Галицькій районній раді Івано-Франківської області здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду на аукціоні майна, вказаного в пункті 1 цього рішення.
 4. Пункт 1 цього рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті районної ради.
 5. Пункт 2 цього рішення набирає чинності одночасно з оприлюдненням на офіційному веб-сайті районної ради інформації про потенційний об’єкт оренди в обсязі, визначеному пунктом 26 Порядку.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк

 

                           

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 11.09..2020
м. Галич

Про затвердження Зведеного плану
природоохоронних заходів Галицького
районного фонду охорони навколишнього
природного середовища
на 2020 рік у новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши запити від місцевих рад, організацій та установ Галицького району, районна рада вирішила:
1. Затвердити Зведений план природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік (далі – Зведений план) у новій редакції згідно з додатком до даного рішення.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання від 10.07.2020 «Про затвердження Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік у новій редакції».
3. Розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті районної ради для відома розпорядників коштів.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                                        Павло Андрусяк

Зведений план

 

                 

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

 

Про затвердження розпоряджень 
голови районної ради та протоколів засідань 
постійної комісії районної ради з питань
бюджету, фінансів, податків та інвестицій

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада вирішила:

1.Затвердити розпорядження голови районної ради від 27.07.2020 №71 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 27.07.2020 №72 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 28.07.2020 №74 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 28.07.2020 №75 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 29.07.2020 №76 «Про внесення змін до розпоряджень від 27.03.2020 №22 та від 03.04.2020 №29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 05.08.2020 №79 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 05.08.2020 №80 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 11.08.2020 № 83 «Про внесення змін  до розпоряджень від 03.04.2020 №29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 15.04.2020 №38 «Про внесення змін до розпорядження від 03.04.2020 №29 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 12.08.2020 №84 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 12.08.2020 №85 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 17.08.2020 №89 «Про фінансування субвенції з районного бюджету на здійснення природоохоронних заходів».

 1. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 14.07.2020 №19, від 29.07.2020 №20, від 13.08.2020 №21.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                                         Павло Андрусяк