УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

 

Про підготовку бюджетних установ району
до опалювального сезону на 2020-2021 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації В.Горбаля районна рада вирішила:
1. Інформацію начальника відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації В.Горбаля "Про підготовку бюджетних установ району до опалювального сезону на 2020-2021 року" взяти до відома.
2. Рекомендувати управлінням та відділам райдержадміністрації до початку опалювального періоду 2020-2021 років:
2.1. Здійснити детальний аналіз ситуації, що склалася в процесі підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, вжити організаційно-технічні заходи для своєчасного їх завершення та забезпечити належну готовність установ до роботи в опалювальний сезон.
2.2. До 01 жовтня 2020 року:
- забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;
- провести у повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.
2.3. Забезпечити виконання вимог нормативних документів щодо
дотримання відповідного температурного режиму у приміщеннях бюджетних установ.
2.4.Провести пусконалагоджувальні і технологічно-балансові випробовування водогрійних котлів та отримання режимних карт.
3. Відділу житлово - комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації (В.Горбаль) постійно проводити моніторинг стану готовності об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та проходження опалювального сезону.
4. Міському та сільським головам розглянути на засіданнях комісій виконкому питання щодо підготовки господарського комплексу (житло-комунальних підприємств, дитячих садочків, клубів, сільських рад) до опалювального сезону 2020-2021 років.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак).

Голова районної ради                                                           Павло Андрусяк

Довідка