ПРОЄКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про внесення змін до рішення
двадцять другої сесії районної ради
від 06.06.2018 «Про затвердження Положення
про конкурс на посаду керівника
комунального закладу загальної
середньої освіти району»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення у  відповідність  до вимог законодавства Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (протокол від _______), районна рада вирішила:

  1. Рішення тридцять другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 02.08.2019 «Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради від 06.06.2018 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Внести зміни до пункту 1 рішення двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання від 06.06.2018 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району» (зі змінами) та викласти його в такій редакції:

«1.Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти району у новій редакції, що додається».

  1. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування на офіційному веб-сайті районної ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                                           Павло Андрусяк

Положення