Проєкт

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ


від 11.09. 2020
м. Галич

 Про затвердження Районної цільової програми

забезпечення хворих на цукровий діабет

препаратами інсуліну на 2020 рік»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», з метою покращення раннього виявлення хворих на цукровий діабет, забезпечення їх життєво необхідними цукрознижуючими препаратами та інсуліном, зниження рівня ускладнень цукрового діабету, зменшення інвалідності та продовження життя хворим на цукровий і нецукровий діабет, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних  комісій районної ради (протокол від 10.09.2020),   районна рада вирішила:

  1. Затвердити Районну цільову програму забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на 2020 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук), виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, забезпечити належне фінансування заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Голова районної ради                                Павло Андрусяк

Програма