УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич


Про депутатський запит
В.Вилки

Відповідно до частини 7,8 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» районна рада вирішила:

  1. Депутатський запит В.Вилки щодо інвентаризації земель в межах Дитятинської сільської ради підтримати та надіслати голові Галицької районної державної адміністрації С.Канюці, голові Дитятинської сільської ради Є.Довжинському та начальнику відділу у Галицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області В.Озарку (додається).
  2. Відповідь на запит надати у виконавчий апарат районної ради та депутату у місячний термін.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

 

 

 

 

Голові Галицької районної ради
П.Андрусяку

Голові Галицької районної державної адміністрації
С.Канюці

Голові Дитятинської
сільської ради
Є.Довжинському

Начальнику відділу
у Галицькому районі
Головного управління
Держгеокадастру
в Івано-Франківській області
В.Озарку

Депутатський запит

Мені як депутату Галицької районної ради в процесі здійснення депутатських повноважень стало відомо, що на території Дитятинської сільської ради, а саме в с.Хохонів, приватним підприємцем Слободяном В.Р. без відповідних правовстановлюючих документів здійснюється користування земельними ділянками з метою вирощування зернових культур. Зі слів мешканців земельний податок та орендна плата за паї сплачується в неповному обсязі – замість 800 кг сплачується 600 кг зерна неналежної якості.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 11, 21, 22, 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас надати таку інформацію:
1. Перелік земельних ділянок, що знаходяться в користуванні приватного підприємця Слободяна В.Р., із зазначенням кадастрових номерів, площі, меж та підстав правокористування (договір оренди, свідоцтво про право користування тощо).
2. Який відсоток земельного податку встановлено для приватного підприємця Слободяна В.Р.? Чи має він заборгованість зі сплати земельного податку та орендної плати?
3. Чи укладалася угода про соціальне партнерство між приватним підприємцем Слободяном В.Р. та Дитятинською сільською радою?
Також відповідно до Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №476 від 05.06.2019 просимо Вас ініціювати проведення інвентаризації земель в межах Дитятинської сільської ради, а в разі її проведення – надати підтверджуючі документи.
Просимо Вас надати відповідь у встановлені законодавством терміни.

З повагою

Депутат Галицької
районної ради                                                                        Василь Вилка