УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про затвердження районної цільової програми
«Підтримка спорту вищих досягнень та організацій,
які здійснюють фізкультурно-спортивну
діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції

Заслухавши та обговоривши районну цільову програму «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року №1695-VIII «Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну цільову програму «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» у новій редакції (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (М.Бойчук) врахувати бюджетні запити районної ради на виділення коштів для реалізації Програми та забезпечити її належне фінансування.
  3. Рішення сорокової сесії районної ради сьомого скликання від 06.03.2020 «Про затвердження районної цільової програми «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні на 2020 рік» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук. 

Голова районної ради                                     Павло Андрусяк

Програма