УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок п’ята сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.09.2020
м. Галич

Про фактичну мережу установ освіти
району на 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерством охорони здоров’я України від 24.03.2016  № 234, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 № 63, враховуючи подання директорів закладів освіти району, з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, створення сприятливих умов для навчання і виховання дітей, районна рада вирішила:

 1. Затвердити фактичну мережу установ освіти району на 2020 - 2021 навчальний рік згідно додатків 1 – 5 до цього рішення.
 2. З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти відкрити класи та групи з інклюзивним навчанням згідно додатку 6 до цього рішення..
 3. Відкрити групи для дітей старшого дошкільного віку при закладах загальної середньої освіти району згідно додатку 7 до цього рішення..
 4. Відкрити групи продовженого дня у закладах загальної середньої освіти району згідно додатку 8 до цього рішення..
 5. З метою впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла, враховуючи Типовий навчальний план даного проекту, для посилення індивідуальної роботи з учнями та поглибленого вивчення іноземної мови дозволити поділ на дві групи:

  3 В клас (31учні) - при вивчені математики;

  4 В клас (23 учні) - при вивчені англійської мови.

 1. Дозволити проводити поділ класів на групи при вивченні окремих предметів у Галицькому ліцеї «Академічний»:

  українська мова  -          3 (7) клас - 2,5 години;

                                4 (8) клас - 2 години;

                                7 (11) клас - 4 години;

  англійська мова   -         3 (7) клас - 3 години;

                                4 (8) клас - 2 години;

                                7 (11) клас - 3 години;

  німецька мова      -        3 (7) клас - 2 години;

                                4 (8) клас - 2 години.

 1. З метою забезпечення належних умов для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти ввести 0,25 ставки кухаря у Новоскоморохівській ЗОШ І-ІІ ступенів та 0,5 ставки кухаря у наступних закладах загальної середньої освіти:
 • Блюдниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Бовшівській ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Іванни Блажкевич;
 • Комарівському ліцею імені Антіна Могильницького;
 • Крилоській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Мединському НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ);
 • Тустанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 1. З метою забезпечення науково-дослідницької, експериментальної та пошукової роботи, продовжити функціонування у Галицькому ліцеї «Академічний» 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи.
 2. З метою забезпечення реалізації належного господарського, технічного обслуговування і ремонту приміщень, умов для функціонування освітнього процесу відкрити додатково:
 • 0,25 ставки прибиральника службових приміщень у філії № 1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла;
 • 0,5 ставки робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла та 0,5 ставки завідувача господарством у Галицькому  ліцеї «Академічний».
 1. З метою забезпечення належного медичного обслуговування вихованців Бринського ЗДО, учнів філії № 1, філії № 2, філії № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла додатково відкрити 0,25 ставки медичної сестри у даних закладах.
 2. З метою забезпечення належних умов для функціонування освітнього процесу ввести додатково у філії № 3 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла 1 ставку завідувача філії, у Сапогівському НВК 1 ставку директора.
 3. Внести зміни до пункту 15 рішення тридцять п’ятої сесії Галицької районної ради сьомого скликання «Про фактичну мережу установ освіти району на 2019-2020 навчальний рік» від 27.09.2019, а саме цифри «01.09.2020» замінити цифрами «01.09.2021».
 4. Здійснити фінансування заробітної плати педагогічних працівників Старомартинівській ЗОШ І-ІІ ступенів з місцевого бюджету.
 5. У зв’язку з відсутністю учнів призупинити освітній процес у Височанській ЗОШ І ступеня Галицької районної ради Івано-Франківської області.

 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук та постійну комісію районної ради  з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко).

 

Голова районної ради                         Павло Андрусяк

Додатки 1-8