УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про вихід із складу засновників
Комунального некомерційного підприємства
«Галицька лікарня» Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Галицької міської ради №02.2-14/664 від 22.10.2020 (вхідний номер 993/01-28/08 від 22.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:
1. Вийти зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області (юридична адреса: 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, м.Галич, вул.Н.Вівчаренко, 36, код ЄДРПОУ 01993405) та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Галича в особі Галицької міської ради.
2. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради майно, закріплене за Комунальним некомерційним підприємством «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
3. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради:
- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;
- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;
- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.
4. Галицькій міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                          Любов Гордійчук 

   УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 23.10. 2020
м. Галич

Про затвердження плану розвитку комунального

некомерційного підприємства «Галицька лікарня»

Галицької районної ради Івано-Франківської області

 

      Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши проект плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, районна рада вирішила:
     1. Затвердити план розвитку комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
    2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук і постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

Заступник голови районної ради                             Любов Гордійчук

План розвитку КНП "Галицька лікарня"  

    УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.10.2020
м. Галич

Про надання КНП «Галицька лікарня»
Галицької районної ради Івано-Франківської
області згоди на передачу майна в оренду

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (далі – Порядок), підпункту 7.3.8. пункту 7.3. розділу 7 «Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 20.10.2020 № 639 (вхідний номер 994/01-22/07 від 22.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:
1. Надати згоду балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на передачу в оренду нежитлового приміщення (приймальне відділення) будівлі колишньої лікарні (Літер.А) загальною площею 39,5 кв.м (приміщення №1,2,3 згідно з технічною документацією на об’єкт), що знаходяться за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, вул.Я.Осмомисла,11.
2. Внести зміни до інформації про об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, які станом на дату введення в дію Закону перебували у переліку нерухомого майна, що може бути передано в оренду (далі – Перелік) та вважаються такими, щодо яких прийнято рішення про включення їх до Переліку першого типу (із змінами), виклавши Перелік в новій редакції згідно з додатком до цього рішення.
3. Надіслати дане рішення балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
4. Балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного в пункті 1 цього рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                           Любов Гордійчук

Додаток 

 

         УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про вихід із складу засновників

Комунального підприємства

«Галицька центральна районна аптека №12»

 

        Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Галицької міської ради №02.2-14/663 від 21.10.2020.10.2020 (вхідний номер 990/01-28/08 від 21.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020) районна рада вирішила:

  1. Вийти зі складу засновників Комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» (юридична адреса: 77101, Івано-Франківська область, Галицький район, м.Галич, вул.Коновальця,19,

код ЄДРПОУ 01977553) та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Галича в особі Галицької міської ради.

  1. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради майно, закріплене за Комунальним некомерційним підприємством «Галицька центральна районна аптека №12».
  2. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича (її правонаступника):

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;

- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.

  1. Галицькій міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                             Любов Гордійчук 

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.10.2020
м. Галич

Про намір передачі майна в оренду та
включення об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, міста району
до Переліку другого типу

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року №157-IX (далі – Закон), Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 (далі – Порядок), розглянувши лист Галицької районної державної адміністрації №355/01-19/007 від 20.10.2020 (вхідний номер 983/01-28/03 від 20.10.2020) та лист відділу культури Галицької районної державної адміністрації від 19.10.2020 №281//01-04, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:
1. Передати в оренду та використовувати за визначеним цільовим призначенням нежитлові приміщення (гаражів, адміністративного будинку), вказані у додатку до цього рішення.
2. Включити об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району до Переліку другого типу згідно з додатком до цього рішення.
3. Орендодавцю Галицькій районній раді Івано-Франківської області здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного у додатку до цього рішення.
4. Пункт 1 цього рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті районної ради та/або в електронній торговій системі.
5. Пункт 2 цього рішення набирає чинності одночасно з оприлюдненням на офіційному веб-сайті районної ради та/або в електронній торговій системі інформації про потенційні об’єкти оренди в обсязі, визначеному пунктом 26 Порядку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                             Любов Гордійчук

Додаток 

 

       УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про погодження внесення змін
до договору оренди комунального
майна, укладеного з фізичною особою-
підприємцем Йосифівим Б.В., в частині
зміни площі орендованого майна та
збільшення строку його дії

       Керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 16 Закону України від 03 жовтня 2019 р. №157-IX «Про оренду державного та комунального майна» (далі – Закон), пунктами 123,125,130 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (далі – Порядок), рішенням сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання від 10.07.2020 «Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району», розглянувши лист КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 19.10.2020 № 625 (вхідний номер 982/01-22/07 від 20.10.2020) щодо погодження внесення змін до договору оренди комунального майна №15 від 30.05.2019 в частині зміни площі орендованого майна та збільшення строку дії договору оренди, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:

  1. Надати погодження на внесення змін до договору оренди комунального майна №15 від 30.05.2019 (далі - Договір), укладеного з фізичною особою-підприємцем Йосифівим Б.В.:

   1.1. В частині зменшення площі орендованого майна, а саме: в пункті 1.1. розділу 1. Договору загальну площу нежитлового приміщення, що передається в оренду зменшити на 43,4 кв.м, змінивши слова і цифри «загальною площею 61,2 кв.м» на слово і цифри «площею 17,8 кв.м».

    У зв’язку із зменшенням площі орендованого майна внести зміни в пункт 3.1. розділу 3. Договору щодо розміру орендної плати, а саме здійснити її перерахунок за формулою, визначеною в пункті 123 Порядку.

   1.2. В частині збільшення строку дії Договору до 5 років з метою його приведення у відповідність із мінімальним строком оренди, передбаченим Законом. 

  1. Доручити КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області (Крупа В.М.):

   2.1. Здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури внесення змін до договору оренди.

    2.2. Внести зміни  до умов Договору з урахуванням даного рішення, виклавши Договір в новій редакції згідно з примірним договором оренди, затвердженим відповідно до частини першої статті 16 Закону та пунктом 125 Порядку.

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

Заступник голови

районної ради                                                                       Любов Гордійчук

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.10. 2020
м. Галич

 

Про внесення змін до рішення
«Про районний бюджет на 2020 рік»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 72, пунктом 8 статті 78, Бюджетного кодексу України, районна рада вирішила:
Внести до рішення тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» такі зміни та доповнення:
1.1 Викласти пункт 1 в новій редакції і внести зміни в додатки 1,3 рішення, згідно додатків 1,3 даного рішення:
«1.Визначити на 2020 рік:
– доходи районного бюджету в сумі 202 397 782 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 198 423 000 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 3 974 782 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;
– видатки районного бюджету в сумі 202 367 782 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету –198215700 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету – 4 152 082 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення;
– надання кредитів з районного бюджету в сумі 65 000 гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду районного бюджету - 30 000 гривень та надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету – 35 000 гривень згідно з додатком 4 до цього рішення;
– профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 177 300 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
– дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 177 300 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
— оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету в розмірі 25000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом;
— резервний фонд районного бюджету в сумі 500 000 гривень, що становить 0,26 відсотка загального фонду районного бюджету, визначених цим пунктом.»
2. Внести відповідні зміни в додатки 1,3 рішення тридцять восьмої сесії районної ради від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік».
3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою і постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак).

 

Заступник голови районної ради             Любов Гордійчук

Пояснювальна записка

Додатки 

 

 УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 23.10.2020
м. Галич

Про затвердження розпоряджень
голови районної ради та протоколів засідань
постійної комісії районної ради з питань
бюджету, фінансів, податків та інвестицій

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1.Затвердити розпорядження голови районної ради від 01.10.2020 №103 «Про фінансування субвенції з районного бюджету на здійснення природоохоронних заходів», від 02.10.2020 №106 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 02.10.2020 №107 «Про фінансування природоохоронних заходів», від 19.10.2020 №116 «Про розподіл видатків екологічного фонду районного бюджету», від 19.10.2020 №117 «Про фінансування природоохоронних заходів» .
2. Затвердити протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 21.09.2020 №22, від 23.09.2020 №23, від 24.09.2020 №24, від 05.10.2020 №25, від 09.10.2020 №26, від 15.10.2020 №27.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак) і з питань екології та рекреації (Т.Гречух).

 

Голова районної ради                Павло Андрусяк

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10. 2020
м. Галич

Про затвердження районної цільової
програми удосконалення системи
державного управління виконавчої
влади на 2021 рік

З метою забезпечення реалізації бюджетної політики на території району, підвищення ефективності роботи районної державної адміністрації районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму удосконалення системи державного управління виконавчої влади на 2021 рік (додається).
2. Основним координатором виконання районної цільової програми визначити районну державну адміністрацію (С.Канюка).
3. Розпорядником коштів на реалізацію заходів програми визначити районну державну адміністрацію.
4. Контроль за виконанням Прогами покласти на Галицьку районну державну адміністрацію

 

Заступник голови районної ради                                              Любов Гордійчук

Програма

УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10. 2020
м. Галич

Про затвердження районної цільової
програми «Вдосконалення системи
державного управління для забезпечення
реалізації бюджетної політики
на території району у 2021 році»

Керуючисть статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення реалізації бюджетної політики на території району, підвищення ефективності роботи фінансового управління районної державної адміністрації, районна рада вирішила:
1. Затвердити районну цільову програму «Вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації бюджетної політики на території району у 2021 році» (додається).
2. Основним координатором виконання Програми визначити фінансове управління районної державної адміністрації (М. Бойчук).
3. Розпорядником коштів на реалізацію заходів Програми визначити фінансове управління районної державної адміністрації.
4. Контроль за виконанням Програми покласти на Галицьку районну державну адміністрацію.

 

Заступник голови районної ради                                                                          Любов Гордійчук

Програма