ПРОЄКТ
УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про безоплатну передачу майна із спільної

власності територіальних громад сіл, міста

Галицького району

 

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши листи виконавчого комітету Галицької міської ради від 02.06.2020 №02.2-14/265 (вхідний №575/01-28/08 від 05.06.2020) щодо надання згоди на прийняття нежитлових приміщень зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади міста Галича, від 18.08.2020 №02.2-14/470 (вхідний номер 766/01-28/08 від 19.08.2020) та від 19.10.2020 №02.2-14/656 (вхідний номер 981/01-28/08 від 19.10.2020), лист органу управління Галицької районної державної адміністрації від __.___.2020 №__________ (вхідний номер __________ від ), з метою ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від __.__.2020), районна рада вирішила:

 1. Припинити право оперативного управління, вилучити у комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області нежитлові приміщення будівлі колишньої районної центральної лікарні, що розташовані за адресою: вул. Я.Осмомисла, м.Галич Галицького району Івано-Франківської області, згідно з додатком 1 до цього рішення, і передати безоплатно вказане майно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника).
 2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника):

2.1. Комунальні заклади (юридичні особи), їх цілісні майнові комплекси, інше майно, закріплене за ними, по галузі освіти згідно з додатком 2  до цього рішення.

2.2. Комунальні заклади, інше майно, закріплене за ними,  по галузі охорони здоров’я згідно з додатком 3 до цього рішення.

2.3. Комунальні заклади, майно, закріплене за ними, по галузі культури згідно з додатком 4 до цього рішення.

2.4. Інше майно, яке перебуває на балансі Галицької районної ради згідно додатку 5 до цього рішення.

 1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Бурштин в особі Бурштинської міської ради (її правонаступника):

3.1. Комунальні заклади (юридичні особи), їх цілісні майнові комплекси, інше майно, закріплене за ними, по галузі освіти згідно з додатком 6  до цього рішення.

3.2. Комунальні заклади, інше майно, закріплене за ними,  по галузі охорони здоров’я згідно з додатком 7 до цього рішення.

3.3. Комунальні заклади, майно, закріплене за ними, по галузі культури згідно з додатком 8 до цього рішення.

3.4. Інше майно, яке перебуває на балансі Галицької районної ради згідно додатку 9 до цього рішення.

 1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади села Дубівці в особі Дубовецької сільської ради (її правонаступника):

4.1. Комунальні заклади (юридичні особи), їх цілісні майнові комплекси, інше майно, закріплене за ними, по галузі освіти згідно з додатком 10 до цього рішення.

4.2. Комунальні заклади, інше майно, закріплене за ними,  по галузі охорони здоров’я згідно з додатком 11 до цього рішення.

4.3. Комунальні заклади, майно, закріплене за ними, по галузі культури згідно з додатком 12 до цього рішення.

4.4. Інше майно, яке перебуває на балансі Галицької районної ради згідно додатку 13 до цього рішення.

 1. Передати з 01 січня 2021 року на фінансування з бюджету Галицької міської ради (її правонаступника) бюджетні установи, вказані в додатках 2,3,4 до цього рішення.
 2. Передати з 01 січня 2021 року на фінансування з бюджету Бурштинської міської ради (її правонаступника) бюджетні установи, вказані в додатках 6,7,8 до цього рішення.
 3. Передати з 01 січня 2021 року на фінансування з бюджету Дубовецької сільської ради (її правонаступника) бюджетні установи, вказані в додатках 10,11,12 до цього рішення.
 1. Вийти із складу засновників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, вказаних в додатках 2-4, 6-8, 10-12 до цього рішення, в яких районна рада є засновником.
 2. Галицькій районній державній адміністрації вивести із підпорядкування:

- відділу освіти районної державної адміністрації заклади освіти, зазначені в додатках 2,6,10 до цього рішення ;

- відділу культури районної державної адміністрації заклади культури, зазначені в додатках 4,8,12 до цього рішення.

 1. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Матейко), відділу культури районної державної адміністрації (Г.Масляк) спільно з Галицькою міською радою (її правонаступником), Бурштинською міською радою (її правонаступником), Дубовецькою сільською радою (її правонаступником), в разі необхідності врегулювати трудові відносини працівників установ освіти, культури у відповідності до положень Кодексу законів про працю України.
 2. Балансоутримувачам майна після прийняття рішень Галицької міської ради (її правонаступника), Бурштинської міської ради (її правонаступника), Дубовецької сільської ради (її правонаступника) про прийняття у комунальні власності об’єктів, зазначених у додатках 1-5, 6-9, 10-13 до цього рішення:

11.1. Створити комісії по передачі майна.

11.2. Здійснити в установленому законодавством порядку дії стосовно оформлення документів по передачі майна, в тому числі (в разі наявності) документації щодо орендарів відповідно до норм чинного законодавства

11.3. Після оформлення документів про передачу майна, внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

 1. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальні власності: територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника); територіальної громади міста Бурштин в особі Бурштинської міської ради (її правонаступника); територіальної громади села Дубівці в особі Дубовецької сільської ради (її правонаступника):

- заступника голови районної ради – Гордійчук Л.І.;

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;

- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.

 1. Галицькій міській раді (її правонаступнику), Бурштинській міській раді (її правонаступнику), Дубовецькій сільській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пунктах 1,2,3,4 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
 2. Галицькій міській раді (її правонаступнику) з моменту прийняття у власність та на баланс майна, зазначеного в цьому рішення, як орендодавцю здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року №157-IX та Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483, стосовно подальшої процедури оренди майна, яка проведена районною радою, в тому числі попередити орендарів про зміну власника майна, оформити відповідні зміни до договорів оренди комунального майна в частині заміни сторони орендодавця.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак); з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак); з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко); з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                                        Павло Андрусяк

Додаток