УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про вихід із складу засновників

Комунального підприємства

«Галицька центральна районна аптека №12»

 

        Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Галицької міської ради №02.2-14/663 від 21.10.2020.10.2020 (вхідний номер 990/01-28/08 від 21.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020) районна рада вирішила:

  1. Вийти зі складу засновників Комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» (юридична адреса: 77101, Івано-Франківська область, Галицький район, м.Галич, вул.Коновальця,19,

код ЄДРПОУ 01977553) та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Галича в особі Галицької міської ради.

  1. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради майно, закріплене за Комунальним некомерційним підприємством «Галицька центральна районна аптека №12».
  2. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича (її правонаступника):

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;

- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.

  1. Галицькій міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                             Любов Гордійчук