УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 23.10.2020
м. Галич

Про надання КНП «Галицька лікарня»
Галицької районної ради Івано-Франківської
області згоди на передачу майна в оренду

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (далі – Порядок), підпункту 7.3.8. пункту 7.3. розділу 7 «Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю» Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 13.12.2019, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 20.10.2020 № 639 (вхідний номер 994/01-22/07 від 22.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:
1. Надати згоду балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на передачу в оренду нежитлового приміщення (приймальне відділення) будівлі колишньої лікарні (Літер.А) загальною площею 39,5 кв.м (приміщення №1,2,3 згідно з технічною документацією на об’єкт), що знаходяться за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, вул.Я.Осмомисла,11.
2. Внести зміни до інформації про об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, які станом на дату введення в дію Закону перебували у переліку нерухомого майна, що може бути передано в оренду (далі – Перелік) та вважаються такими, щодо яких прийнято рішення про включення їх до Переліку першого типу (із змінами), виклавши Перелік в новій редакції згідно з додатком до цього рішення.
3. Надіслати дане рішення балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
4. Балансоутримувачу КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури передачі в оренду майна, вказаного в пункті 1 цього рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                           Любов Гордійчук

Додаток