УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 23.10.2020
м.Галич

Про вихід із складу засновників
Комунального некомерційного підприємства
«Галицька лікарня» Галицької районної ради
Івано-Франківської області

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Галицької міської ради №02.2-14/664 від 22.10.2020 (вхідний номер 993/01-28/08 від 22.10.2020), враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради (протокол від 22.10.2020), районна рада вирішила:
1. Вийти зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області (юридична адреса: 77100, Івано-Франківська область, Галицький район, м.Галич, вул.Н.Вівчаренко, 36, код ЄДРПОУ 01993405) та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Галича в особі Галицької міської ради.
2. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради майно, закріплене за Комунальним некомерційним підприємством «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області.
3. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради:
- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;
- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;
- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.
4. Галицькій міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та надати акт приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Заступник голови районної ради                          Любов Гордійчук