УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради

(друге пленарне засідання)

сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

від 20.11.2020

м.Галич

 

Про вихід із складу засновників

комунальних підприємств

 

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист виконавчого комітету Галицької міської ради від 10.11.2020 №02.2-14/699 (вхідний номер 1022/01-28/08 від 10.11.2020) про попередню згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність та входження у склад засновників комунальних підприємств, лист директора Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» від 23.09.2020 №25 (вхідний номер 830/01-13/07 від 25.09.2020), враховуючи рекомендації засідання президії районної ради (протокол від 19.11.2020) районна рада вирішила:

  1. Вийти зі складу засновників комунальних підприємств згідно з додатком до цього рішення та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника).
  2. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника) майно, закріплене за комунальними підприємствами, вказаними в пункті 1 цього рішення.
  3. Вийти зі складу засновників Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» (юридична адреса: 77112, Івано-Франківська область, м.Бурштин, вул.Міцькевича,149, код ЄДРПОУ 38335906) та передати повноваження засновника територіальній громаді міста Бурштин в особі Бурштинської міської ради (її правонаступника).
  4. Безоплатно передати у власність та на баланс територіальної громади міста Бурштин в особі Бурштинської міської ради (її правонаступника) майно, закріплене за Галицьким районним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я».
  5. Передати з 01 січня 2021 року на фінансування з бюджету Бурштинської міської ради (її правонаступника) бюджетну установу, вказану в пункті 3 цього рішення.
  6. Вийти зі складу засновників юридичної особи «Агенція місцевого економічного розвитку міста Бурштина» (код ЄДРПОУ 32404747) Комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької районної ради Івано-Франківської області (код ЄДРПОУ 38816603).
  7. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальні власності: територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника); територіальної громади міста Бурштин в особі Бурштинської міської ради (її правонаступника):

- заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради – Лавера Л.І.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;

- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.

  1. Галицькій міській раді (її правонаступнику), Бурштинській міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пунктах 2,4 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та затвердити акти приймання-передачі.
  2. Скасувати рішення двадцять шостої сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 23.11.2018 «Про створення комунального підприємства «Галицька дорожньо-комунальна компанія» Галицької районної ради Івано-Франківської області».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики, регламенту та адміністративно-територіального устрою (Р.Бендяк).

 

Голова районної ради                                 Павло Андрусяк

Додаток