УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
сорок шоста сесія районної ради
(друге пленарне засідання)
сьомого скликання

РІШЕННЯ


від 20.11.2020
м.Галич

Про безоплатну передачу майна із спільної

власності територіальних громад сіл, міста

Галицького району у комунальну власність

територіальної громади міста Галича

 

Керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист виконавчого комітету Галицької міської ради від 02.06.2020 № 02.2-14/265 (вхідний № 575/01-28/08 від 05.06.2020) щодо надання згоди на прийняття нежитлових приміщень зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади міста Галича, лист КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області від 03.11.2020 № 570 (вхідний номер 1011/01-28/07 від 03.11.2020), з метою ефективного використання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, міста Галицького району, враховуючи рекомендації засідання президії районної ради (протокол від 19.11.2020), районна рада вирішила:

  1. Припинити право оперативного управління, вилучити у комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області нежитлові приміщення будівлі колишньої районної центральної лікарні, що розташовані за адресою: вул. Я.Осмомисла, м.Галич Галицького району Івано-Франківської області, згідно з додатком 1 до цього рішення, і передати безоплатно вказане майно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника).
  2. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника) нерухоме майно згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Делегувати до складу комісії з приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району у комунальну власність територіальної громади міста Галича в особі Галицької міської ради (її правонаступника):

- керуючого справами виконавчого апарату районної ради –  Басовську Ж.Г.;

- начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради – Івасишин Д.Г.;

- начальника відділу обліку і звітності, головного бухгалтера районної ради – Довган Т.П.;

- завідуючого господарською групою районної ради – Дубеля В.М.

  1. Галицькій міській раді (її правонаступнику) та балансоутримувачам майна здійснити приймання-передачу майна, зазначеного в пунктах 1,2 цього рішення відповідно до норм чинного законодавства та затвердити акти приймання-передачі.
  2. Галицькій міській раді (її правонаступнику) з моменту прийняття у власність та на баланс майна, зазначеного в цьому рішення, як орендодавцю здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року №157-IX та Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483, стосовно подальшої процедури оренди майна, яка проведена районною радою, в тому числі попередити орендарів про зміну власника майна, оформити відповідні зміни до договорів оренди комунального майна в частині заміни сторони орендодавця.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак); з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак); з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко); з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

 

Голова районної ради                                          Павло Андрусяк

Додатки 1-2