УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
дев’ята сесія районної ради
сьомого скликання
(III-тє пленарне засідання)

РІШЕННЯ


від 29.12.2016
м.Галич

Про безоплатну передачу з спільної
власності територіальних громад сіл,
селища, міста Галицького району у
комунальну власність Більшівцівської
селищної об’єднаної територіальної громади
бюджетних установ та майна, закріпленого
за ними

Відповідно до норм Цивільного, Господарського кодексів України, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи звернення депутатів Більшівцівської селищної ради (рішення першої сесії сьомого скликання від 24.12.2016) щодо передачі з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району у комунальну власність об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу; з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження; з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту, районна рада вирішила:
1. Передати безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району у комунальну власність Більшівцівської селищної об’єднаної територіальної громади комунальні заклади (юридичні особи), їх цілісні майнові комплекси, інше майно, закріплене за ними, по галузі освіти згідно з додатком 1.
2. Передати безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району у комунальну власність Більшівцівської селищної об’єднаної територіальної громади комунальні заклади, інше майно, закріплене за ними, по галузі охорони здоров’я згідно з додатком 2.
3. Передати безоплатно з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Галицького району у комунальну власність Більшівцівської селищної об’єднаної територіальної громади комунальні заклади, майно, закріплене за ними, по галузі культури згідно з додатком 3.
4. Передати з 01 січня 2017 року на фінансування з бюджету Більшівцівської селищної ради Івано-Франківської області бюджетні установи, вказані в додатках 1,2,3 до цього рішення.
5. Галицькій районній державній адміністрації вивести із підпорядкування:
- відділу освіти районної державної адміністрації навчальні заклади, зазначені в додатку 1;
- відділу культури районної державної адміністрації заклади культури, зазначені в додатку 3.
6. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Матейко), відділу культури районної державної адміністрації (М.Іваськів), КЗ «Галицька центральна районна лікарня» (Л.Журавецький) спільно з Більшівцівською селищною радою (В.Саноцький) врегулювати трудові відносини працівників установ освіти, культури, охорони здоров’я у відповідності до положень Кодексу законів про працю України.
7. Балансоутримувачам майна після прийняття рішення Більшівцівської селищної ради про прийняття у комунальну власність об’єктів, зазначених у додатках 1,2,3 до цього рішення:
7.1. Створити комісії по передачі майна.
7.2. Здійснити в установленому законодавством порядку дії стосовно оформлення документів по передачі майна.
7.3. Після оформлення документів про передачу майна, внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (Н.Бабак); з питань соціально-економічного розвитку, дорожнього господарства, підприємництва, туризму, розвитку малого та середнього бізнесу (М.Коржак); з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження (О.Ріжко); з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту (О.Тарасевич).

Голова районної ради                    Павло Андрусяк

Додатки 1-3 до рішення