УКРАЇНА

ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2020 № 31
м.Галич

 

Про затвердження Порядку проведення
дистанційних засідань сесій Галицької районної
ради, президії та постійних комісій районної ради
в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів
України з метою запобігання поширенню на
території України коронавірусної хвороби
(COVID-19)

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 30.03.2020 №540-ІХ, враховуючи обставини та заходи, пов’язані із запровадженням карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19):
1.Затвердити Порядок проведення дистанційних засідань сесій районної ради, президії та постійних комісій районної ради в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) (далі – Порядок), що додається.
2. Організацію підготовки і проведення дистанційних засідань сесій районної ради, президії та постійних комісій районної ради покласти на організаційний відділ виконавчого апарату районної ради (Н.Якубішин).
3. Виконавчому апарату районної ради (Ж.Басовська):
3.1. Довести до відома депутатів районної ради затверджений Порядок.
3.2. Розробити та подати на затвердження сесії районної ради проєкт рішення «Про затвердження Регламенту Галицької районної ради сьомого скликання в новій редакції», доповнивши Регламент розділом щодо особливостей організації та проведення засідань сесій районної ради, президії та постійних комісій районної ради в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                   Павло Андрусяк

  

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження
голови районної ради
від 08.04.2020 № 31

 

Порядок
проведення дистанційних засідань сесій Галицької районної ради, президії та постійних комісій районної ради в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. Порядок проведення дистанційних засідань сесій Галицької районної ради, президії та постійних комісій районної ради в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) (далі – Порядок) розроблено для забезпечення ефективної роботи Галицької районної ради, її виконавчого апарату, комунальних установ, закладів та підприємств в умовах карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.
2. В умовах обставин, пов’язаних із запровадженням карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), засідання сесій районної ради, президії та постійних комісій районної ради можуть проводитися дистанційно, крім питань, що потребують таємного голосування.
Сесії районної ради в дистанційному режимі проводяться з використанням системи електронного голосування «Голос».
Технічне забезпечення та організація дистанційних засідань покладається на організаційний відділ виконавчого апарату Галицької районної ради.
3. Цей Порядок повинен забезпечувати:
- можливість реалізації прав депутатів районної ради;
- ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу;
- встановлення та фіксацію результатів голосування стосовно кожного питання.
Кожен депутат районної ради особисто у заяві/повідомленні зазначає номер телефону, електронну пошту, через які буде здійснюватися розсилка повідомлень та матеріали до відповідного засідання районної ради.
Фізично перебувати у приміщенні Галицької районної ради, з якого головуючий буде здійснювати ведення засідання колегіального органу, можуть: голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради, по представнику від політичних фракцій, депутати, які з технічних причин не мають можливості брати участь в роботі сесії з використанням системи електронного голосування «Голос».
У приміщенні Галицької районної ради, з якого головуючий буде здійснювати ведення засідання колегіального органу, мають бути присутні особи, які будуть вести протокол.
4. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання:
- невідкладного внесення змін до районного бюджету;
- інші питання щодо невідкладних робіт із запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами;
- процедурні питання;
- питання щодо захисту законних прав та інтересів громадян, що опинилися у складних життєвих обставинах;
- питання, пов’язані із забезпеченням ефективної роботи виконавчого апарату районної ради, комунальних установ, закладів та підприємств в умовах карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.
5. Рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів районної ради і населення не пізніше, як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку доступу до участі у дистанційному засіданні районної ради.
Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному вебсайті Галицької районної ради з одночасним направленням цієї інформації та проєктів актів з супровідними документами на офіційну електронну адресу кожного депутата.
Зауваження та пропозиції до проєктів актів подаються депутатами районної ради у письмовій формі на електронну адресу Галицької районної ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 17 години 15 хвилин того робочого дня, в якому їм було надіслано такі акти, якщо інше не встановлено головою районної ради.Начальник юридичного відділу
виконавчого апарату районної ради                                                                           Діана Івасишин