УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.09. 2016 № 68
м. Галич

Про фінансування
природоохоронних заходів

1. Керуючись ст.17 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постановою КМУ №1147 від 17.09.1996 з доповненнями, згідно Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік зі змінами, направити кошти субвенцій в сумі 3283431,14 (три мільйони двісті вісімдесят три тисячі чотириста тридцять одну гривню 14 копійок) для фінансування наступних заходів:
1.1.Галицькій міській раді:
-124542 (сто двадцять чотири тисячі п’ятсот сорок дві) гривні на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану біля водозабору на р. Лімниця.
-687142 (шістсот вісімдесят сім тисяч сто сорок дві) гривні на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території Галицької міської ради по вул.Вітовського в м.Галичі;
-302791 (триста дві тисячі сімсот дев’яносто одну) гривню на реконструкцію каналізаційної насосної станції №1 по вул.Майдан Різдва в м.Галич;
-186494 (сто вісімдесят шість тисяч чотириста дев’яносто чотири) гривні на реконструкцію каналізаційних мереж та споруд на них по вул. І.Франка в м.Галич.
Контроль за виконанням п 1.1. даного розпорядження покласти на міського голову Галицької міської ради О.Трачика.
1.2.Залуквянській сільській раді:
-396000 (триста дев’яносто шість тисяч) гривень «Нове будівництво. Проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти вул. Стефаника, вул. Осмомисла в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області».
Контроль за виконанням п 1.2. даного розпорядження покласти на сільського голову Залуквянської сільської ради М.Залецького.
1.3.Крилосівській сільській раді:
- 141000 (сто сорок одну тисячу) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти ( по вулицях І. Франка, Т.Шевченка, Я.Пастернака, С.Бандери, Нова, Січових Стрільців на території с.Крилос);
- 141000 (сто сорок одну тисячу) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти ( в урочищі «Біля ставу» по вулиці Б.Хмельницького на території с.Крилос);
-139000 (сто тридцять дев’ять тисяч) гривень на впорядкування джерела по вул. Б.Хмельницького в с.Крилос Галицького району
-141000 (сто сорок одну тисячу) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти ( в районі «Мозолевого потоку» на території с.Крилос).
Контроль за виконанням п 1.3. даного розпорядження покласти на сільського голову Крилосівської сільської ради М.Духович.
1.4 Ланівській сільській раді:
-137758,14 (сто тридцять сім тисяч сімсот п’ятдесят вісім гривень 14 копійок) на впровадження технологій, що забезпечують зменшення рівня впливу чи усунення факторів забруднення атмосферного повітря котельнею в приміщенні адмінбудинку Ланівської сільської ради ;
-146 704 (сто сорок шість тисяч сімсот чотири) гривні на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території Ланівської сільської ради .
Контроль за виконанням п 1.4. даного розпорядження покласти на сільського голову Ланівської сільської ради Г.Лазарчук.
1.5.Мединській сільській раді:
-526000 (п’ятсот двадцять шість тисяч) гривень на проведення заходів щодо відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Лімниця в с.Мединя Галицького району Івано-Франківської області.
Контроль за виконанням п 1.5. даного розпорядження покласти на сільського голову Мединської сільської ради І.Стуса.

1.6. Подільській сільській раді:
- 214000 (двісті чотирнадцять тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти сільської ради.
Контроль за виконанням п 1.6 даного розпорядження покласти на голову Подільської сільської ради О.Перекліту.

2. Покласти відповідальність за дотриманням законності використання бюджетних коштів на розпорядників коштів.
3. Начальнику фінансового управління РДА (С.Канюка) забезпечити внесення відповідних змін по екологічному фонду районного бюджету.
4. Дане розпорядження довести до відома замовників.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                    Павло Андрусяк

Начальник організаційного відділу   Любомир Лавер

Головний спеціаліст з
юридичних питань                            Діана Цідило