УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.06.2017 №52
м. Галич

Про фінансування
природоохоронних заходів

1. Керуючись ст.17 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постановою КМУ №1147 від 17.09.1996 з доповненнями, згідно Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік, направити кошти субвенції в сумі 8702754 (вісім мільйонів сімсот дві тисячі сімсот п’ятдесят чотири) гривні для фінансування наступних заходів:

1.1. Вікторівській сільській раді:
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Святої Покрови на території Вікторівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Успіння Пресвятої Богородиці на території Вікторівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Святого Миколая на території Вікторівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.1 даного розпорядження покласти на сільського голову Вікторівської сільської ради В.Бойчука.
1.2. Височанківській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території Височанківської сільської ради по вул. Семена Височана.
Контроль за виконанням п.1.2 даного розпорядження покласти на сільського голову Височанківської сільської ради В.Медвідь.
1.3. Галицькій міській раді:
- 500000 (п’ятсот тисяч) гривень на будівництво каналізаційних мереж та споруд на них на території Галич-Заріка (третя черга) по вулиці С.Бандери в м.Галич.
Контроль за виконанням п.1.3 даного розпорядження покласти на міського голову Галицької міської ради О.Трачика.
1.4. Деліївській сільській раді:
- 198000 (сто дев’яносто вісім тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Деліївської сільської ради на відрізку дороги Делієве-Тумир;
-55000 (п’ятдесят п’ять тисяч) гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво протизсувних споруд по вулиці Галицькій (район сільського кладовища) в с.Бишів Деліївської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.4 даного розпорядження покласти на сільського голову Деліївської сільської ради В.Кліща .
1.5. Демешківській сільській раді:
- 60000 (шістдесят тисяч) гривень на забезпечення екологічно- безпечного збирання та перевезення відходів на території Демешківської сільської ради;
- 200000 (двісті тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території с.Німшин, вул. Миру.
Контроль за виконанням п.1.5 даного розпорядження покласти на сільського голову Демешківської сільської ради З.Цибуха.
1.6. Дитятинській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Хохонів Дитятинської сільської ради
Контроль за виконанням п.1.6 даного розпорядження покласти на сільського голову Дитятинської сільської ради Є.Довжинського.
1.7. Дубовецькій сільській раді:
- 36000 (тридцять шість тисяч) гривень з забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення відходів на території Дубовецької сільської ради;
- 190000 (сто дев’яносто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вулиці Миру на території Дубовецької сільської ради;
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вулиці Сапера на території Дубовецької сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.7 даного розпорядження покласти на сільського голову Дубовецької сільської ради Т.Опацьку.
1.8. Задністрянській сільській раді:
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел їх забруднення на території Задністрянської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.8 даного розпорядження покласти на сільського голову Задністрянської сільської ради М.Леочко.
1.9. Залуквянській сільській раді:
- 198314 (сто дев’яносто вісім тисяч триста чотирнадцять) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти вул. Галицька (права сторона) в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області. Нове будівництво.
- 600000 (шістсот тисяч) гривень на будівництво каналізаційних мереж та споруд на них в с.Залуква Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.9 даного розпорядження покласти на сільського голову Залуквянської сільської ради М.Залецького.
1.10 Кінчаківській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Кремидів (урочище «Під вусище») на території Кінчаківської сільської ради;
-100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Кремидів на території Кінчаківської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.10 даного розпорядження покласти на сільського голову Кінчаківської сільської ради М.Маха.
1.11. Комарівській сільській раді:
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на заходи з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території села Комарів по вул. Баляса Комарівської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області;

- 83911 (вісімдесят три тисячі дев’ятсот одинадцять) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території c.Комарів по вул. Левицького Комарівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.11 даного розпорядження покласти на сільського голову Комарівської сільської ради О.Бойко.
1.12. Коростовичівській сільській раді:
-199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів з озеленення сіл Коростовичі і Куропатники на території Коростовичівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.12 даного розпорядження покласти на сільського голову Коростовичівської сільської ради І.Бориса.
1.13. Крилосівській сільській раді:
- 500000 (п’ятсот тисяч) гривень на проведення заходів від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території озера по вул. Б.Хмельницького в с.Крилос Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.13 даного розпорядження покласти на сільського голову Крилосівської сільської ради М.Духович.
1.14. Ланівській сільській раді:
- 31047 (тридцять одну тисячу сорок сім) гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво. Проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти (вул.Клебанія) с.Лани Галицького району Івано-Франківської області;
- 109000 (сто дев’ять тисяч) гривень для проведення заходів з поліпшення технічного стану та благоустрою водойм с.Лани на території Ланівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.14 даного розпорядження покласти на сільського голову Ланівської сільської ради Г.Лазарчук.
1.15. Маріямпільській сільській раді:
- 199517 (сто дев’яносто дев’ять тисяч п’ятсот сімнадцять) гривень на проведення заходів із реконструкції систем каналізаційних мереж і споруд на них по вул. Меліоративна села Маріямпіль на території Маріямпільської сільської ради;
- 199903 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот три) гривні на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти, на території Маріямпільської сільської ради по вул. Галицька у селі Маріямпіль;
- 199419 (сто дев’яносто дев’ять тисяч чотириста дев’ятнадцять) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти, на території Маріямпільської сільської ради по вул. Вовчківська у селі Маріямпіль;
- 100000 (сто тисяч) гривень на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення відходів на території Маріямпільської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.15 даного розпорядження покласти на сільського голову Маріямпільської сільської ради Р.Шевчука.
1.16. Медухівській сільській раді:
- 165000 ( сто шістдесят п’ять тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу по вул. Галицька на території Медухівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів з озеленення по вулиці Галицька на території пам’ятника Дмитра Вітовського.
Контроль за виконанням п.1.16 даного розпорядження покласти на сільського голову Медухівської сільської ради І.Вітовського.
1.17. Межигорецькій сільській раді:
- 183187 (сто вісімдесят три тисячі сто вісімдесят сім) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул. І.Франка та по вул. Зелена в селі Межигірці на території Межигорецької сільської ради;
- 199981 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят одну) гривню на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул.Л.Українки в селі Межигірці на території Межигорецької сільської ради;
- 164816 (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот шістнадцять) гривень на проведення заходів по впорядкуванню джерела в селі Межигірці в урочищі «Мінькова» на території Межигорецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.
Контроль за виконанням п.1.17 даного розпорядження покласти на в.о.сільського голови Межигорецької сільської ради С.Хребтик.
1.18. Озерянській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Слобода по вул. Т.Шевченка на території Озерянської сільської ради
Контроль за виконанням п.1.18 даного розпорядження покласти на сільського голову Озерянської сільської ради А.Гаврилишина .

1.19. Перлівецькій сільській раді:
- 300000 (триста тисяч) гривень на будівництво берегозакріплювальних споруд в підошві укісного кріплення на правому березі річки Дністер в зоні села Перлівці.
Контроль за виконанням п.1.19 даного розпорядження покласти на сільського голову Перлівецької сільської ради Б.Шидловського.
1.20. Старомартинівській сільській раді:
- 109200 (сто дев’ять тисяч двісті) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території Старомартинівської сільської ради (церква в с.Старий Мартинів).
Контроль за виконанням п.1.20 даного розпорядження покласти на сільського голову Старомартинівської сільської ради О.Харів.
1.21. Тенетниківській сільській раді:
- 100000 ( сто тисяч) гривень проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул. Дністровській в с.Тенетники Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.21 даного розпорядження покласти на сільського голову Тенетниківської сільської ради М.Кропельницького.
1.22. Тумирській сільській раді:
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Тумирської сільської ради на відрізку дороги Делієве-Тумир;
- 196000 (сто дев’яносто шість тисяч) гривень на впорядкування джерела в с.Тумир.
Контроль за виконанням п.1.22 даного розпорядження покласти на сільського голову Тумирської сільської ради В.Саранчука.
1.23. Тустанській сільській раді:
- 700000 (сімсот тисяч) гривень на будівництво берегозакріплювальних споруд лівого берега р.Гнила Липа на території сільської ради села Тустань Галицького району Івано-Франківської області (Нове будівництво).
Контроль за виконанням п.1.23 даного розпорядження покласти на сільського голову Тустанської сільської ради Я.Озарка.
1.24. Відділу агропромислового розвитку Галицької РДА:
- 199859 (сто дев’яносто дев’ять тисяч вісімсот п’ятдесят дев’ять) гривень на заходи з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в урочищі «На Чагрів» на території Галицького району за межами населеного пункту м.Бурштин (для фермерського господарства «Марусячина О.С.»).
Контроль за виконанням п.1.24 даного розпорядження покласти на начальника відділу агропромислового розвитку Галицької РДА В.Бакалярчика.
1.25. Галицькій районній раді (для КП «Капітальне будівництво»):
- 298600 (двісті дев’яносто вісім тисяч шістсот) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Комарівської ЗОШ І-ІІІст. Галицького району Івано-Франківської області;
- 300000 (триста тисяч) гривень на впорядкування Франціскових джерел мозолевого потоку в с.Крилос.
Контроль за виконанням п.1.25 даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук.
1.26. Відділу освіти Галицької райдержадміністрації:
- 160000 (сто шістдесят тисяч) гривень на виготовлення робочого проекту в частині кошторисної документації та виконання робіт «Проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району Івано-Франківської області»;
- 120000 (сто двадцять тисяч) гривень на виготовлення робочого проекту в частині кошторисної документації та виконання робіт «Проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території Вікторівського ДНЗ ясла-садок «Пролісок» Галицького району Івано-Франківської області».
Контроль за виконанням п.1.26 даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти Галицької РДА І.Матейка.

2. Покласти відповідальність за дотриманням законності використання бюджетних коштів на розпорядника коштів.
3. Заступнику начальника, начальнику бюджетного відділу фінансового управління РДА Н.Гойсан забезпечити фінансування даного розпорядження.
4. Дане розпорядження довести до відома замовника.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради Павло Андрусяк

Заступник керуючого справами Любомир Лавер

Начальник юридичного відділу Діана Цідило

УКРАЇНА
ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.06.2017 №52
м. Галич

Про фінансування
природоохоронних заходів

1. Керуючись ст.17 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постановою КМУ №1147 від 17.09.1996 з доповненнями, згідно Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік, направити кошти субвенції в сумі 8702754 (вісім мільйонів сімсот дві тисячі сімсот п’ятдесят чотири) гривні для фінансування наступних заходів:

1.1. Вікторівській сільській раді:
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Святої Покрови на території Вікторівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Успіння Пресвятої Богородиці на території Вікторівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти церкви Святого Миколая на території Вікторівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.1 даного розпорядження покласти на сільського голову Вікторівської сільської ради В.Бойчука.
1.2. Височанківській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території Височанківської сільської ради по вул. Семена Височана.
Контроль за виконанням п.1.2 даного розпорядження покласти на сільського голову Височанківської сільської ради В.Медвідь.
1.3. Галицькій міській раді:
- 500000 (п’ятсот тисяч) гривень на будівництво каналізаційних мереж та споруд на них на території Галич-Заріка (третя черга) по вулиці С.Бандери в м.Галич.
Контроль за виконанням п.1.3 даного розпорядження покласти на міського голову Галицької міської ради О.Трачика.
1.4. Деліївській сільській раді:
- 198000 (сто дев’яносто вісім тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Деліївської сільської ради на відрізку дороги Делієве-Тумир;
-55000 (п’ятдесят п’ять тисяч) гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво протизсувних споруд по вулиці Галицькій (район сільського кладовища) в с.Бишів Деліївської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.4 даного розпорядження покласти на сільського голову Деліївської сільської ради В.Кліща .
1.5. Демешківській сільській раді:
- 60000 (шістдесят тисяч) гривень на забезпечення екологічно- безпечного збирання та перевезення відходів на території Демешківської сільської ради;
- 200000 (двісті тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території с.Німшин, вул. Миру.
Контроль за виконанням п.1.5 даного розпорядження покласти на сільського голову Демешківської сільської ради З.Цибуха.
1.6. Дитятинській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Хохонів Дитятинської сільської ради
Контроль за виконанням п.1.6 даного розпорядження покласти на сільського голову Дитятинської сільської ради Є.Довжинського.
1.7. Дубовецькій сільській раді:
- 36000 (тридцять шість тисяч) гривень з забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення відходів на території Дубовецької сільської ради;
- 190000 (сто дев’яносто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вулиці Миру на території Дубовецької сільської ради;
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вулиці Сапера на території Дубовецької сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.7 даного розпорядження покласти на сільського голову Дубовецької сільської ради Т.Опацьку.
1.8. Задністрянській сільській раді:
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел їх забруднення на території Задністрянської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.8 даного розпорядження покласти на сільського голову Задністрянської сільської ради М.Леочко.
1.9. Залуквянській сільській раді:
- 198314 (сто дев’яносто вісім тисяч триста чотирнадцять) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти вул. Галицька (права сторона) в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області. Нове будівництво.
- 600000 (шістсот тисяч) гривень на будівництво каналізаційних мереж та споруд на них в с.Залуква Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.9 даного розпорядження покласти на сільського голову Залуквянської сільської ради М.Залецького.
1.10 Кінчаківській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Кремидів (урочище «Під вусище») на території Кінчаківської сільської ради;
-100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Кремидів на території Кінчаківської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.10 даного розпорядження покласти на сільського голову Кінчаківської сільської ради М.Маха.
1.11. Комарівській сільській раді:
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на заходи з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території села Комарів по вул. Баляса Комарівської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області;

- 83911 (вісімдесят три тисячі дев’ятсот одинадцять) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території c.Комарів по вул. Левицького Комарівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.11 даного розпорядження покласти на сільського голову Комарівської сільської ради О.Бойко.
1.12. Коростовичівській сільській раді:
-199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів з озеленення сіл Коростовичі і Куропатники на території Коростовичівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.12 даного розпорядження покласти на сільського голову Коростовичівської сільської ради І.Бориса.
1.13. Крилосівській сільській раді:
- 500000 (п’ятсот тисяч) гривень на проведення заходів від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території озера по вул. Б.Хмельницького в с.Крилос Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.13 даного розпорядження покласти на сільського голову Крилосівської сільської ради М.Духович.
1.14. Ланівській сільській раді:
- 31047 (тридцять одну тисячу сорок сім) гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво. Проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти (вул.Клебанія) с.Лани Галицького району Івано-Франківської області;
- 109000 (сто дев’ять тисяч) гривень для проведення заходів з поліпшення технічного стану та благоустрою водойм с.Лани на території Ланівської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.14 даного розпорядження покласти на сільського голову Ланівської сільської ради Г.Лазарчук.
1.15. Маріямпільській сільській раді:
- 199517 (сто дев’яносто дев’ять тисяч п’ятсот сімнадцять) гривень на проведення заходів із реконструкції систем каналізаційних мереж і споруд на них по вул. Меліоративна села Маріямпіль на території Маріямпільської сільської ради;
- 199903 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот три) гривні на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти, на території Маріямпільської сільської ради по вул. Галицька у селі Маріямпіль;
- 199419 (сто дев’яносто дев’ять тисяч чотириста дев’ятнадцять) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти, на території Маріямпільської сільської ради по вул. Вовчківська у селі Маріямпіль;
- 100000 (сто тисяч) гривень на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення відходів на території Маріямпільської сільської ради.
Контроль за виконанням п.1.15 даного розпорядження покласти на сільського голову Маріямпільської сільської ради Р.Шевчука.
1.16. Медухівській сільській раді:
- 165000 ( сто шістдесят п’ять тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу по вул. Галицька на території Медухівської сільської ради;
- 150000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на проведення заходів з озеленення по вулиці Галицька на території пам’ятника Дмитра Вітовського.
Контроль за виконанням п.1.16 даного розпорядження покласти на сільського голову Медухівської сільської ради І.Вітовського.
1.17. Межигорецькій сільській раді:
- 183187 (сто вісімдесят три тисячі сто вісімдесят сім) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул. І.Франка та по вул. Зелена в селі Межигірці на території Межигорецької сільської ради;
- 199981 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят одну) гривню на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул.Л.Українки в селі Межигірці на території Межигорецької сільської ради;
- 164816 (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот шістнадцять) гривень на проведення заходів по впорядкуванню джерела в селі Межигірці в урочищі «Мінькова» на території Межигорецької сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.
Контроль за виконанням п.1.17 даного розпорядження покласти на в.о.сільського голови Межигорецької сільської ради С.Хребтик.
1.18. Озерянській сільській раді:
- 100000 (сто тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в с.Слобода по вул. Т.Шевченка на території Озерянської сільської ради
Контроль за виконанням п.1.18 даного розпорядження покласти на сільського голову Озерянської сільської ради А.Гаврилишина .

1.19. Перлівецькій сільській раді:
- 300000 (триста тисяч) гривень на будівництво берегозакріплювальних споруд в підошві укісного кріплення на правому березі річки Дністер в зоні села Перлівці.
Контроль за виконанням п.1.19 даного розпорядження покласти на сільського голову Перлівецької сільської ради Б.Шидловського.
1.20. Старомартинівській сільській раді:
- 109200 (сто дев’ять тисяч двісті) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території Старомартинівської сільської ради (церква в с.Старий Мартинів).
Контроль за виконанням п.1.20 даного розпорядження покласти на сільського голову Старомартинівської сільської ради О.Харів.
1.21. Тенетниківській сільській раді:
- 100000 ( сто тисяч) гривень проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти по вул. Дністровській в с.Тенетники Галицького району.
Контроль за виконанням п.1.21 даного розпорядження покласти на сільського голову Тенетниківської сільської ради М.Кропельницького.
1.22. Тумирській сільській раді:
- 199000 (сто дев’яносто дев’ять тисяч) гривень на проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Тумирської сільської ради на відрізку дороги Делієве-Тумир;
- 196000 (сто дев’яносто шість тисяч) гривень на впорядкування джерела в с.Тумир.
Контроль за виконанням п.1.22 даного розпорядження покласти на сільського голову Тумирської сільської ради В.Саранчука.
1.23. Тустанській сільській раді:
- 700000 (сімсот тисяч) гривень на будівництво берегозакріплювальних споруд лівого берега р.Гнила Липа на території сільської ради села Тустань Галицького району Івано-Франківської області (Нове будівництво).
Контроль за виконанням п.1.23 даного розпорядження покласти на сільського голову Тустанської сільської ради Я.Озарка.
1.24. Відділу агропромислового розвитку Галицької РДА:
- 199859 (сто дев’яносто дев’ять тисяч вісімсот п’ятдесят дев’ять) гривень на заходи з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти в урочищі «На Чагрів» на території Галицького району за межами населеного пункту м.Бурштин (для фермерського господарства «Марусячина О.С.»).
Контроль за виконанням п.1.24 даного розпорядження покласти на начальника відділу агропромислового розвитку Галицької РДА В.Бакалярчика.
1.25. Галицькій районній раді (для КП «Капітальне будівництво»):
- 298600 (двісті дев’яносто вісім тисяч шістсот) гривень на проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Комарівської ЗОШ І-ІІІст. Галицького району Івано-Франківської області;
- 300000 (триста тисяч) гривень на впорядкування Франціскових джерел мозолевого потоку в с.Крилос.
Контроль за виконанням п.1.25 даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Л.Гордійчук.
1.26. Відділу освіти Галицької райдержадміністрації:
- 160000 (сто шістдесят тисяч) гривень на виготовлення робочого проекту в частині кошторисної документації та виконання робіт «Проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району Івано-Франківської області»;
- 120000 (сто двадцять тисяч) гривень на виготовлення робочого проекту в частині кошторисної документації та виконання робіт «Проведення заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти на території Вікторівського ДНЗ ясла-садок «Пролісок» Галицького району Івано-Франківської області».
Контроль за виконанням п.1.26 даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти Галицької РДА І.Матейка.

2. Покласти відповідальність за дотриманням законності використання бюджетних коштів на розпорядника коштів.
3. Заступнику начальника, начальнику бюджетного відділу фінансового управління РДА Н.Гойсан забезпечити фінансування даного розпорядження.
4. Дане розпорядження довести до відома замовника.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                                      Павло Андрусяк